(Відео) Тіна Кароль проявила зневагу у храмі під час вінчання: знаки, що підказали майбутнє цього подружжя

Тіна Кароль – відома українська співачка. Вона – бажана гостя майже на кожному проекті. Проте, образ “вічної вдови” супроводжує артистку всюди. Навіть Оля Полякова дозволила собі відпустити негарний жарт у бік образу співачки. Сама ж Тіна не змусила чекати на відповідь. Ми писали про це раніше.

Тіна Кароль і Євген Огір
Тіна Кароль та її чоловік Євген Огір. Фото взято на просторах мережі.

Доленосні знаки, що передбачили майбутнє шлюбу Огіра та Кароль

Стосунки потенційної пари почалися на робочому місці. Євген став продюсером співачки, але згодом розгледів у ній свою половинку.

Побралися молодята у 2008 році та вирішили обвінчатися, щоб скріпити свій шлюб ще й перед Богом.

Тіна та Євген. Після РАГСу поїхали на Мальдіви. Фото взято на просторах мережі.

З островів щасливе подружжя повернулося до столиці. Так, як Тіна Кароль є глибоковіруючою людиною, і було взято рішення піти разом до церкви. Церемонія також проходила у Києві.

Проте, не все пройшло добре під час церемонії. У мережу потрапили рідкісні кадри з моменту вінчання молодят.

По-перше, у Тіни під час служби загорілася фата. Здавна вважається, що це недобрий знак. Згідно з каноном, така прикмета значить, що довго парі бути разом не судилося.

По-друге, жінка проявила зневагу під час служіння. Після інциденту, її свідок, яка тримала вінчальну корону, вирішила швиденько заховати спалену матерію. Проте, це настільки насмішило співачку, що прямо перед вівтарем вона засміялася. З нею почали посміхатися й чоловік та свідки. В це же час батюшка проводив церемонію…

Понад сім років Тіна вже не може забути свого коханого. Жінці дуже тяжко дався досвід прощання з чоловіком. З тих пір вона досі береже йому вірність та не вступила до шлюбу. Навіть сподівання на те, що Дан Балан і Тіна будуть разом – не справдилися.

Дізнайтеся більше про Тіну Кароль, особисте життя її у відео:

 

Схожі новини