Неділя, 28 Лютого, 2021

(Фото) Олег Винник змінив колір волосся: перетворився з повелителя вовчиць у брутального мачо

(Фото) Олег Винник змінив колір волосся: перетворився з повелителя вовчиць у брутального мачо

Успіх популярного виконавця Олега Винника на Україні можна порівняти з феноменом не менш популярного Стаса Михайлова в Росії і викликає стільки ж питань (хоча сам Олег не любить, коли його порівнюють з Михайловим).Чоловіки полонили жіночі серця щойно вийшли на сцену, а їх імена знають навіть ті, хто не чув їх пісень.

Особисте життя

Багато хто навіть схильний пояснювати його якимись гіпнотичними здібностями артиста. А може бути, секрет простий і причина популярності криється в хорошому вокалі, душевних текстах, чарівній усмішці і природного людяності Олега. Але всім зрозуміло, що причина криється також у тому, що Винник старанно приховує своє особисте життя, а журналістам лише робить тонкі натяки на те, що його серце не вільне.

Однак допитливі шанувальники провели ціле і розслідування і уважно вивчили його рідкісні інтерв’ю німецькій пресі. З’ясувалося, що співак давно і щасливо одружений на однокурсниці по Канівському училищу Таїсії Сватко. Зараз вона співає на бек-вокалі у Винника під сценічним псевдонімом Таюне. У подружжя підростає син, який народився ще під час їх проживання в німецькому Штутгарті. Саме так написано у Вікіпедії.

Зміна кольору волосся

У новому випуску гіпершоу Маска на каналі Україна Олег з’явився хоч і не в новому амплуа, але зі змінами. З запального блондина він перетворився у гарячого шатена. Його вираз обличчя каже про те, що й образ його трохи перетерпає змін. Можливо із солодкого повелителя вовчиць зі світлими локонами він перетвориться у того, хто буде розбивати серця пазом з Баланом.

Поділіться статтею

Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Катя Осадча показала ексклюзивні знімки з мамою: світська левиця поряд з мамою схожа на мале левенятко

Батьки Каті Осадчий нечасто світяться в мережі але завдяки святкування з нагоди дня народження шанувальники телеведучий побачили нові світлини.
Василіса Фролова готується народити найближчим часом та у честь події розсекретила стать майбутньої дитини

Вагітна Василіса Фролова розповіла про батька первістка: незапланований шлюб через незаплановану дитину

Василіса Фролова не розсекречувала ім'я таємничого чоловіка впродовж 9 місяців.

Популярне

Останні новини