Вівторок, 20 Квітня, 2021

Що відомо про роман Святослава Вакарчука з підопічною Христиною Соловій: співачка розкрила подробиці

Христина Соловій - дуже талановита, але водночас і загадкова особа. Після її участі у "Голосі країни" пішли чутки, що співачка приглянулася Святославу Вакарчуку.

Про Христину Соловій країна вперше дізналася у 2013 році, коли дівчина виступила з традиційною лемківською піснею та заворожила всіх. Незвичні слова, сильний голос та принципова позиція змусили медіа говорити про Христину. Тоді дівчина принципово заявила, що буде брати участь, якщо її обере україномовний тренер.

Христина Соловій на проекті “Голос країни”. Кадр взято з телепередачі.

Вона не побоялася бути тоді зухвалою на сцені, адже відмовила Олександру Пономарьову у додатковому виконанні естрадних пісень. Причина – її вже похвалив Святослав Вакарчук та було зрозуміло, що саме він стане її тренером.

Стосунки фронтмену “Океану Ельзи” та Христини Соловій

Після проекту життя дівчини з Лемківщини кардинально змінилося. Її внутрішня автентичність принесла популярність, а її кар’єрою почав займатися сам Святослав Вакарчук.

Лідер гурту “Океан Ельзи” та Христина Соловій. Фото взято на просторах мережі.

Цікаво, що особисте життя Святослава – дуже скупе на подробиці. З небагатьох згадок про сім’ю у його інтерв’ю можна дізнатись, що його кохана жінка — стиліст Ляля Фонарьова, з якою він виховує її дочку від першого шлюбу.

Христина теж не любить розповідати про своїх обранців. Артистка вважає, що такі деталі відволікають всіх від творчості.

Христина Соловій. Наші дні. Фото взято на просторах мережі.

Тим не менш, дівчина казала, що знає, що таке кохання і в неї був чоловік, старший за неї на 10 років. Звісно, всі підозри пали на Святослава.

У 2020 році співачка вирішила розкрити всі карти та розповіла у програмі “ЖВЛ” про справжнє життя. Артистка не схотіла коментувати роман, адже вважає всі плітки справжніми нісенітницями.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини