Мати Дзідзьо впливає на шлюб виконавця: бажання дружини ігноруються, а мамине слово – закон

Нещодавно популярний український виконавець Дзідзьо дав відверте інтерв’ю зірці журналістики Катерині Осадчій. Михайло (Дзідзьо) зізнався, що вже готовий стати батьком. Але що привело його до подібного рішення?

Відвертості від дружини співака Ярослави

Архівне фото з весілля.

Декількома днями раніше дружина Михайло Хоми Ярослава розповіла, що неймовірно прагне стати мамою, а у її коханого, напроти, немає часу на батьківство. Тепер же чоловік вирішив розповісти про особисті стосунки зі співачкою SLAVIA та розставити всі крапки над “І”. Жінка навіть відпочиває в самотності.

“Ярослава любить подорожувати, полюбляє відпочивати. Це нормально. Я сказав їй, що вона може відпочити, а сам буду займатися роботою, яка приносить мені більше задоволення”, – без розмірковувань розповів співак.

До чого тут мати співака?

Артист також поспілкувався з Катею Осадчою у програмі “Світське життя” на каналі ” 1 + 1 “. Чоловік розповів про те, що готовий до народження дітей і зізнався у тому, що його кохана нещодавно відпочивала в Домінікані сама.

Дзідзьо з мамою.

“Погоджуюся з мамою та з усіма решта. Треба подумати над продовженням життя. Кожен дзвінок матері розпочинається зі слів: “Я хочу тобі щось сказати”. Мама права, бо маленькі діти відкривають в людях нові грані, любов, поведінку. Я думаю, що час настав”, – зізнався ведучій Дзідзьо.

Нагадуємо, що у Ярослава розповіла про образи на чоловіка. Коли 19 червня 2020 року виконавиця презентувала кліп на пісню “Я тобі не мамка”, чоловік не привітав кохану. Замість цього він підтримав іншу співачку, у якій презентація кліпу відбулася в той же день.

Популярне зараз

Схожі новини