Вівторок, 20 Квітня, 2021

91-річний Григорій Чапкіс приходить до тями після важкої хвороби: хореограф вже виходить на прогулянки

Григорій Чапкіс помітно пішов на поправку.

91-річний суддя “Танців з зірками” Григорій Чапкіс вийшов на прогулянку разом зі своїм сином Грегом. Молодий хореограф прилетів в Україну з Обєднаних Штатів Америки, коли батько важко захворів, і тепер знаходиться поруч та допомагає йому відновлюватися.

Проблеми зі здоров’ям

Григорій Чапкіс ще в грудні потрапив у лікарню з двостороннім запаленням легенів. Напередодні Нового року його виписали на деклька днів, однак 6 січня він знову був госпіталізуваний. Лікарі визнали його стан небезпечним для життя і направили у “Феофанію”, але вже 12 січня відправили додому. На початку лютого суддя “Танців з зірками” знову потрапив до лікарні.

Прогулянка

Григорій Чапкіс з сином Грегом вийшли на прогулянку по весняному Києву. На кадрах видно, що завжди енергійний і активний хореограф відчуває труднощі з пересуванням. Як відомо, пневмонія дала ускладнення на опорно-рухательний апарат хореографа.

“Ми вийшли на вулицю для невеликої прогулянки”, – розповідає Грег на відео і веде батька під ручку.

Ще на одному відео Грег питає батька про його самопочуття. Хореограф перепитує через проблеми зі слухом. Цікаво, що попри труднощі зі здоров’ям, 91-річний Чапкіс був як завжди елегантно вдягнений в сорочку і костюм. Сьогодні син Григорія повертається додому.

Нагадуємо, що у вересні минулого року хореограф одружився вчетверте. Його обраниця молодша за нього на 52 роки. Від перших двох дружин у нього є дочка Лілія і син Грег, які  продовжують справу батька в Італії та США. Син знаменитого хореографа прилетів до Києва із США, коли батько захворів і в черговий раз був госпіталізований.

Поділіться статтею

Григорій Чапкіс з партнеркою по танцю

91-річний Григорій Чапкіс вперше розповів про свою молоду дружину: вік, ім’я і розмір спадку, що лишає жінці

Черговий шлюб Григорія Чапкіса викликав неабиякий інтерес серед його прихильників. Чоловік вперше наважився розповісти про дружину.
Олена Шоптенко

Олена Шоптенко відкрила душу та повідала, як після 10 років боротьби з раком пішла з життя її мама: деталі

Відома танцівниця Олена Шоптенко рідко ділилася подробицями свого життя. Вперше жінка розповіла про те, як трагічно пішла з життя її мама.
Легендарні зірки

Як виглядали б перші красуні радянського кінематографу за сучасними стандартами краси: фото не для нервових

Пухлі губи, довгі штучні вії, татуаж - все це тренди сучасного шоу-бізнесу. Втім, 30 років тому красивими вважалися жінки і з природною вродою.

Популярне

Останні новини