Оля Полякова здивувала шанувальників виглядом на відпочинку: нуль макіяжу, дивний погляд та безлад на голові

Оля Полякова показала шанувальникам, як виглядає, сидячи в джакузі.

Оля Полякова здобула любов глядача не тільки талантом розважати, а й своєю безпосередністю та простотою. Мабуть, саме це і є її найсильнішими сторонами характеру. Навіть, якщо її музика комусь не подобається, то її жарти та відсутність будь-якого снобізму та жеманства все одно пробуджують симпатію до неї.

Та іноді це приносить проблеми співачці. Як, наприклад, нещодавній скандал з поп-дівою Тіною Кароль, який стався саме через невдалий жарт Полякової. Зірка звісно потім вибачалася.

Простота в усьому

Певно, саме ця риса характеру певно й сприяє вмінню Олі Полякової з’являтися на публіці без макіяжу та зачіски, та не відчувати себе некомфортно через це. Нещодавно на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram співачка опублікувала кумедне відео, в якому вона постала у джакузі.

Судячи з опублікованого відео, Олі дуже сподобалося джакузі.

Жінка була з зачесаним назад волоссям та абсолютно без косметики на обличчі. Щоб “приправити” свій вигляд, вона зробила моторошний погляд у камеру.

Нагадуємо, що зараз Оля Полякова разом зі своєю старшою донькою Марію Поляковою знаходиться на відпочинку. Для подорожі зірки обрали теплу тропічну країну, та на жаль, невідомо яку саме. Судячи з того, що в їхніх мікроблогах не світяться, ні чоловік Полякової,  ні маленька донька співачки Аліс, можна зробити висновок, що дівчата відпочивають лише удвох.

До речі, нещодавно обидві похизувалася фізичною формою. Оля продемонструвала неймовірний прес та підкачані ноги, а її донька помітно схудла.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини