Субота, 17 Квітня, 2021

Залежність батька вплинула на подальшу долю українського актора Костянтина Войтенко: тіні далекого минулого

Актор вперше розповів про свої спогади з дитинства та алкогольну залежність батька.

Костянтин Войтенко – український кіноактор. Популярність у глядачів отримав завдяки ролі в комедійному серіалі “Коли ми вдома”.

Зірковий шлях

Костянтин народився в Дніпропетровську. До акторської  кар’єри Костянтина, здається, привела сама доля – ще з дитячого садка він постійно брав участь в гуртках самодіяльності, а перша роль, як згадує в одному зі своїх інтерв’ю сам артист, була Колобок. Пізніше він продовжив вражати своїм акторським талантом в школі та в літніх таборах. Паралельно з загальноосвітніми предметами Войтенко осягав ази мистецтва в музичній школі. Крім того, в юнацтві він брав участь в лігах КВН. Мама Костянтина вчасно розгледіла акторські здібності у сина і наполягала, щоб він відразу після школи відправився вчитися в театральний коледж в рідному Дніпропетровську. Костянтин послухався маму, але запізнився з подачею документів. Таким чином, його перша освіта виявилася зовсім не пов’язаною з акторською діяльністю, і з мистецтвом в цілому, так як отримав він її в технікумі на відділенні ракетно-космічного машинобудування, де познайомився з Дмитром Каднаєм. Саме з ним Войткнко втрапив у перші бійки, ходив до клубів, пив та розважався.

Пияцтво батька

Актор нікому про це на розповідав, але на його долю значно вплинув алкоголізм батька, через яке його мати дуже швидко розлучилася з чоловіком. Костя досі пам’ятає жарти, якими веселив його батько будучи на підпитку. Більшість з них актор використав на екрані.
Костянтин також зізнався, що не мав змоги поговорити з татом через несерйозність останнього. В різні часи, абсолютно різні чоловіки відіграли для нього роль  тата і внесли в його життя те, чого йому не вистачало найбільше – батькової любові.

Поділіться статтею

Андрій Данилевич

Хто оточує Андрія Данилевича: все, що відомо про дружину та дітей ведучого – біографія, фото, цікаві факти

Андрій Данилевич добре відомий глядачеві стоячи на сцені, але в родинному колі його можна навіть не впізнати.
Алла Пугачова

Як виглядають усі онуки Алли Пугачової? 72-річна Примадонна за своє довге життя стала тричі бабусею

Христина Орбакайте дала життя трьом прекрасним дітям, які з гордістю називають Примадонну бабусею.
Михайло Заливако

Холостяк 11 сезон Україна – хто з учасниць покинув шоу в ефірі від 16 квітня квітня 2021 року? Усі деталі

Дівчаток стає все менше, а пристрасті починають вирувати з більшою силою.
Соломія Вітвіцька

Соломії Вітвіцькій відмовили у вакцинації: через що лікар не прийняв телеведучу на прийом

Відома українська телеведуча вирішила захиститися від коронавірусу, але їй це не вдалося зробити. Чому не взяли на вакцинацію Соломію?

Популярне

Останні новини