Залежність батька вплинула на подальшу долю українського актора Костянтина Войтенко: тіні далекого минулого

Актор вперше розповів про свої спогади з дитинства та алкогольну залежність батька.

Костянтин Войтенко – український кіноактор. Популярність у глядачів отримав завдяки ролі в комедійному серіалі “Коли ми вдома”.

Зірковий шлях

Костянтин народився в Дніпропетровську. До акторської  кар’єри Костянтина, здається, привела сама доля – ще з дитячого садка він постійно брав участь в гуртках самодіяльності, а перша роль, як згадує в одному зі своїх інтерв’ю сам артист, була Колобок. Пізніше він продовжив вражати своїм акторським талантом в школі та в літніх таборах. Паралельно з загальноосвітніми предметами Войтенко осягав ази мистецтва в музичній школі. Крім того, в юнацтві він брав участь в лігах КВН. Мама Костянтина вчасно розгледіла акторські здібності у сина і наполягала, щоб він відразу після школи відправився вчитися в театральний коледж в рідному Дніпропетровську. Костянтин послухався маму, але запізнився з подачею документів. Таким чином, його перша освіта виявилася зовсім не пов’язаною з акторською діяльністю, і з мистецтвом в цілому, так як отримав він її в технікумі на відділенні ракетно-космічного машинобудування, де познайомився з Дмитром Каднаєм. Саме з ним Войткнко втрапив у перші бійки, ходив до клубів, пив та розважався.

Пияцтво батька

Актор нікому про це на розповідав, але на його долю значно вплинув алкоголізм батька, через яке його мати дуже швидко розлучилася з чоловіком. Костя досі пам’ятає жарти, якими веселив його батько будучи на підпитку. Більшість з них актор використав на екрані.
Костянтин також зізнався, що не мав змоги поговорити з татом через несерйозність останнього. В різні часи, абсолютно різні чоловіки відіграли для нього роль  тата і внесли в його життя те, чого йому не вистачало найбільше – батькової любові.

реклама

Поділіться статтею

59-річний Ігор Кондратюк посвітив торсом

(Фото) 59-річний Ігор Кондратюк посвітив торсом та довів, що може піти хоч на Олімпіаду: “Це прорив”

Ігор Кондратюк має неймовірно велику базу прихильників: старші його знають завдяки шоу "Караоке на майдані", а молодому поколінню відомим шоумен став завдяки "Х-Фактору". Цього року ведучому і продюсеру виповнилося 59 років, але він точно знає, що з рахунків його рано списувати.
Настя Каменских

Вагітна Настя Каменських соромиться свого стану: співачка всіляко приховує животик на фотографіях руками

Настя Каменських вже два роки офіційно заміжня за продюсером і колишнім колегою по сцені Олексієм Потапенком, відомим як Потап. Після того, як подружжя розкрило свої відносини, їхні прихильники постійно чекають новин про поповнення у родині, проте зірки відмовляються коментувати цю тему.
Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів

Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів: Юрій Горбунов хоче стати татом донечки

Не так давно відома українська телеведуча Катерина Осадча дала життя своєму третьому сину Данилу Горбунову. І хоча зіркове подружжя з нетерпінням чекала на дівчинку, появі ще одного спадкоємця було неймовірно раде. Зірка швидко прийшла у форму після пологів, але останнім часом інтригує формами
Мама Ольги Сумської розповіла, як заради доньок відмовилася від елітної квартири

Мама Ольги Сумської розповіла, як заради доньок відмовилася від елітної квартири і ролей: “Виникли проблеми”

Ольга і Наталія Сумські походять з творчої, креативної родини. Та мало хто знає, на що довелося піти їхнім знаменитим батькам. Ганна Іванівна вперше розповіла, як переїхала до Києва і що їй довелося полишити. Неймовірна правда від фантастичної жінки.
Як виглядають діти Слави Фролової з

Як виглядають діти Слави Фролової з “Україна має талант”: від таємного коханця народила трьох (ФОТО)

Знаменита світська левиця Слава Фролова давно зникла з українських телеекранів, але не з сердець телеглядачів. Аудиторії так само цікаво, чим займається зірка та як живе поза камерами. А коли її місце зайняла Мішина, продемонстрували, наскільки їхня любов може бути руйнівною.

Популярне

Останні новини