Донька Ольги Сумської і Віталія Борисюка розповіла, що їй доводилося терпіти від однокласників та вчителів

Навіть у заможних бувають проблеми у спілкуванні та прийнятті колективом.

Актриса Ольга Сумська щаслива у другому шлюбі і є матір’ю двох дітей. Перший союз, в якому чоловіком Ольги був колега Євген Паперний, протримався 4 роки. За словами виконавиці, вже при першій зустрічі з майбутнім чоловіком вона зрозуміла, що їм судилося бути разом.

Шлюб Сумської з Віталієм Борисюком та народження Анни

Відносини з Паперним розвивалися стрімко, незважаючи на 16-річну різницю у віці. У цьому шлюбі народилася первісток Антоніна Паперна, яка пішла по стопах батьків і сьогодні робить кар’єру в Росії. Особисте життя Сумській отримала щасливе продовження відразу ж після розлучення: молода актриса вийшла заміж за колегу Віталія Борисюка. Пара познайомилася на репетиції вистави в Театрі російської драми і не розлучається досі. У 2002 році у закоханих з’явилася дочка Анна Борисюк.

Цькування в школі

Нещодавно молодша донька 54-річної акторки Ольги Сумської та її чоловіка Віталія Борисюка, Анна Борисюк, дала відверте інтерв’ю журналістам програми “Зірковий шлях” на телеканалі Україна. У сюжеті вона розповіла про знущання в школі, про відносини з старшою сестрою Тонею Паперною та навчання.

Зараз зіркова донька вчиться на другому курсі Київського Національного Університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого. Саме там вчилася уся династія Сумських, якій вже більше 150 років. Здавалося б дівчина повинна була стати зіркою школи. Однак усе сталося навпаки. В учбовому закладі вона стала об’єктом знущань не тільки від однокласників, але зі сторони вчительського складу. Про те, дівчину цькували вона вирішила розповісти лише по закінченню школи.

Схожі новини