Хто оточує Андрія Данилевича: все, що відомо про дружину та дітей ведучого – біографія, фото, цікаві факти

Андрій Данилевич добре відомий глядачеві стоячи на сцені, але в родинному колі його можна навіть не впізнати.

Щодня в будні на телеканалі “Інтер” виходить популярна передача “Стосується кожного”. Її веде молодий талановитий журналіст, відомий в кожній українській родині, Андрій Данилевич. Йому доводиться розповідати в ефірі безліч історій про різних людей, як про тих, хто здатний захопити своїми прекрасними вчинками, так і про тих, хто здійснив безліч помилок.

Телеведучому рейтингової програми майже кожен день доводиться розповідати глядачам про перипетії і різних складних ситуаціях в чужих сім’ях, але мало кому відомо про сім’ю самого журналіста.

Родина Андрія Данилевича

Особисте життя і все, що становить його існування, крім проекту, зазвичай зіркою ретельно приховується. Таким чином він намагається вберегти близьких від зайвих пліток.

Андрій Данилевич з дружиною та сином

Проте, журналістам вдалося дізнатися, що їх знаменитий колега одружений і щасливий. Інформація про його дружину Тетяну Данилевич не розголошується.

Андрій Данилевич з дружиною, Тимофієм і новонародженим Іваном.

У пари троє дітей-хлопчиків: Тимофій, Іван і ще один малюк. Журналіст розповів в одному зі своїх інтерв’ю про те, що Тимофій росте дуже товариським. Виявляється, з ним дуже цікаво подорожувати: всюди – на митниці, в літаку. Крім комунікабельності, Данилевича дивує незвичайно дорослий усвідомлений погляд сина. Уже в такому юному віці дитина починає проявляти характер.

Чи збирається родина народжувати дівчинку, на жаль, невідомо. До речі, Андрій Данилевич, як і Григорій Решетник є багатодітним батьком хлопчиків.

реклама

Поділіться статтею

Потап і Настя Каменських

Вагітна Настя Каменських разом із чоловіком Потапом тікають з України: нове життя з дитиною почнуть закордоном

Олексій Потапенко, відомий як Потап, разом із дружиною Настею Каменських розповів, що вони збираються летіли в іншу країну. Буде нова подорож відпусткою, гастролями чи взагалі переїздом — продюсер не уточнив. Натомість додав, що закордоном буде дуже сумувати за київською осінню.
Світлана Лобода

Як виглядала Світлана Лобода в дитинстві: “Таку природну красу зіпсувала пластикою”

Мама Світлани Лободи привітала доньку з днем народження та поділилася дитячими фотографіями своєї улюблениці. Прихильники відразу розчулилися — Світлана в дитинстві була надзвичайно милою та красивою дівчинкою. Дехто здивувався, наскільки артистка перекроїла себе за останні роки.
Мама Дзідзьо їздить на заробітки, щоб звести кінці з кінцями

Поки Дзідзьо заробляє мільйони і дарує колишній елітні квартири, його мама вимушена їздити на заробітки

Поки Михайло Хома, який більш відомий під псевдонімом Дзідзьо, вирішував свої питання пов'язані з розлученням, ніхто і не помітив маму співака. Жінка вимушена їздити за Дзідзьо віддав дружині елітну квартирукордон, щоб триматися на плаву, а її син тим часом дарує колишній елітні апартаменти.
Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.

Популярне

Останні новини