Четвер, 6 Травня, 2021

Потапу публічно “влетіло” від Андрія Бєднякова: ведучий спитав у чоловіка Каменських за її гіркі сльози

Настя Каменських ридала на камеру, а дісталося за це Потапу.

Нещодавно на платформі YouTube вийшла третя серія нового реаліті-шоу Насті Каменських “Дівчата рулять”. Проект популярноі співачки потихеньку набирає обертів і збирає доволі велику кількість переглядів. Серед глядачів реаліті є навіть зірки. Як наприклад, Андрій Бєдняков, який поділився враженнями саме з чоловіком Каменських Потапом.

Потапа відчитали за сльози Насті Каменських

Так, у третій серії шоу Настя Каменських разом з мамою та подругами вирішили завітати на древній ритуал, щоб позбавитися страхів та сумнівів, які тиснуть на їхню душу. Дівчата не очікували такого розвитку подій, але темрява, у який проводився стародавній мексиканський ритуал справив на них незабутнє  враження. Спочатку Аня вибігла з шатра вся у сльозах і намагалася пройти до себе вмиваючись холодною водою. А слідом за Андрійчук вийшла і сама Настя, яка також відчула на собі тиск темряви.

Дівчата багато плакали і довго не могли прийти до тями. Андрій Бєдняков оцінив сюжет серії і пожалів Настю. Тому Потапу влетіло за те, що не вгледів за коханою. Андрій опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеоролик та запитав у Потапа, куди він дивиться.

Скріншот stories Андрія Бєднякова.

Нагадуємо, що Настя Каменських після смерті батька довго не могла прийти до тями та навіть страждала від панічних атак. Саме тому вона вирішила влаштувати собі та дівчатам перезавантаження та відправилася до сонячної Мексики на зйомки нового проекту під назвою “Дівчата рулять”. Компанія ділиться враженнями від подорожі та весело проводить час. Серії невеличкі, але дуже змістовні.

Поділіться статтею

Соломія Вітвіцька

Соломія Вітвіцька поїхала до Грузії та показала свою нову любов: у країні вродливих чоловіків та смачної їжі

Розлучена Соломія Вітвіцька поїхала на канікулах до Грузії та похизувалася краєвидами.
Українські зірки

Службові романи зірок, які переросли у міцний шлюб: Потап і Настя, Ірина Білик і Юрій Нікітін та ще 3 пари

Ми проводимо на роботі щонайменше 40 годин, де ж, як не там можна знайомитися та закохуватися.
Оля Полякова

Куди зникла Оля Полякова? Співачка не виходила на зв’язок через те, що разом з мамою потрапила до лікарні

Оля Полякова повідомила, що знаходиться з мамою в елітній поліклініці.
Співачка Руслана

Руслана Лижичко назвала точну дату повернення своїх “Диких танців” на сцену: заспіває на свято

Руслана першою принесла нашій країні перемогу на "Євробаченні", втім дуже швидко артистку записали у "легенди", так і не давши наповну блиснути на сцені.

Популярне

Останні новини