П’ятниця, 7 Травня, 2021

Андрій Данилко розшукував своє перше кохання більше 30 років і віднайшов. Хто ця жінка і як вона живе тепер?

Поки його підозрювали у нетрадиційній орієнтації, він шукав своє перше кохання.

Андрій Данилко досі холостякує. Шанувальники вже стомилися чекати на той день, коли зірка заявить про те, що знайшов свою долю. І навіть плітки про його нетрадиційну орієнтацію усіх втомили — що неймовірно важко зробити з публікою. Фанати звикли до того факту, що артист не буде афішувати своє особисте життя і не чекають від нього відкриттів. Однак, Андрій Данилко три роки тому відкрив душу країні.

Перше кохання Андрія Данилка

Коли Андрію було всього 11 він поїхав до літнього табору. Там він познайомився з дівчиною на ім’я Валентина Васько. Хлопчик закохався. Все, що залишилося в Андрія від неї, це одна фотографія на згадку. Пройшло 30 років і Вірка Сердючка виступала на весіллі. Виявилося, що весілля доньки Валентини та її зятя, який вмовив жінку поговорити з артистом.

Валентина Васько

Зараз Валентині 42 роки. Вона заміжня вдруге, має 4 синів і 1 донечку. Працює економістом. Живе у приватному домі на Сумщині і має великий город. Стосовно Андрія Данилка зізнається чесно – почуттів до нього не мала і перше кохання зустріла набагато пізніше. Для неї це був лише товариш, який залишився далеко в минулому. На питання про творчість Вірки Сердючки чесно відповіла, що їй не подобається. Вона не розуміє творчість чоловіка, який переодягнувся у жінку.

Нагадуємо, що досить довгий час Андрія Данилка та Інну Білоконь підозрювали у романі. Стосунки так і не підтвердилися. Інна, тим часом, заміжня і має дітей. В одному з інтерв’ю артист підтвердив стосунки з жінкою, але дав зрозуміти, що просто ляпнув не подумавши. Робити з цього якісь висновки чи ні, справа глядача.

Поділіться статтею

Настя Каменських з батьками

Настя Каменських зняла зворушливий фільм про покійного батька, який дивилася разом з мамою крізь сльози

0
Відома українська співачка Настя Каменських взимку втратила батька і досі намагається навчитися жити по-новому без нього.
Легендарні зірки

Андрій М’ягков, Борис Грачевський та інші зірки, чиї життя забрав 2021 рік. Пом’янемо наших легенд

Вони були справжніми улюбленцями публіки, але життя закінчилося раптово - дізнайтеся кого ми втратили за неповні пів року 2021.
Ефектні конфузи зірок

Палаюча Оля Полякова, незграбний Олег Винник та сукня-зрадниця Ані Лорак: найефектніші конфузи зірок

Концертна діяльність повна сюрпризів, до яких зірки не завжди бувають готовими.
Репер Потап

Потап похизувався появою на обкладинці “Телегіду”, але нарвався на образи у мережі. За що виясміяли репера?

Репер хотів показати, над чим працював останнім часом, але його мережа висміяла.

Популярне

Останні новини