(Фото) Дружина Дмитра Комарова шиканула у дорогому жакеті: ведучий одягає свою жінку, як справжню лялечку

Олександра Кучеренко – ніжна конкурсантка “Міс Україна-2016”, яка своєю вродою та харизмою підкорила не тільки журі проекту, а й всіх українців. Після конкурсу дівчина почала активно працювати над своєю кар’єрою, а також над соціальними проектами.

Олександра Кучеренко
Олександра Кучеренко – дружина Дмитра Комарова. Фото взято на просторах мережі. 

Зараз Олександра стала телеведучою на каналі ICTV. Як і належить зірці телебачення, Кучеренко дбає про свій зовнішній вигляд та намагається бути бездоганною у кадрі. Поки програми монтуються, дівчина ділиться спогадами зі своєї роботи в особистому блозі в Інстаграмі. Стежить за життям дружини Дмитра Комарова 128 тисяч користувачів.

Нещодавно Саша показала, який розкішний та елегантний жакет обрала для зйомок.

“Кажуть, зелений – наймодніший колір сезону”, – жартівливо підписала ведуча.

Виявилося, що одягли знаменитість не просто у стильний предмет гардеробу. На Олександрі справжній дизайнерський витвір. Жакеті з кишенями, масивними ґудзиками і глибоким декольте – одяг від українського бренду Litchi Crimson.

Ця марка вважається елітною. Лише один такий жакет, як на Олександрі обійдеться вам у 470 доларів. За нинішнім курсом – це більше ніж 13 тисяч гривень.

Цікаво, що Кучеренко не збирається приховувати, речі якого бренду носить на роботі. Дизайнерський будинок дівчина “тегнула” у своїй публікації.

Довершила образ ведуча масивними сережками та розкішною укладкою.

Популярне зараз

Схожі новини