Середа, 9 Червня, 2021

В мережі спливло одне з останніх фото сина Віктора Павліка: мама поруч, а знаменитого батька і слід простив

У серпні 2020 року Віктор Павлік та його третя дружина Лариса Созаєва втратили єдиного спільного сина Павла, який помер від раку.

В цьому році Павлу Павліку могло б виповнитися 22, проте зла доля не дала цьому статися. Під час навчання в Академії служби безпеки України молодій людині діагностували саркому хребців. Простими словами це рак кісток і м’яких тканин.

Спочатку він пішов до лікаря із зовсім незначною проблемою, як тоді здавалося — у нього німіли ноги. Тоді ж після ретельного обстеження і стало відомо, що його спинний мозок пережимається злоякісним новоутворенням.

Павло Павлік з батьками
Павло Павлік з батьками

Батьки Павла, Віктор Павлік та Лариса Созаєва, робили все від себе залежне, аби син одужав. Сам він теж тримався дуже стійко, але вже в червні минулого року хлопець пересів на інвалідний візок, а його ліва рука почала відмовляти. Десятки курсів хіміотерапії, підтримка рідних і позитивний настрій не врятували Пашу. Він помер 7 серпня 2020-го.

Останні дні життя син артиста провів в хоспісі, де з ним завжди була мама, зірковий татко ж провідував спадкоємця у вільний від роботи час. Звичайно, для батьків немає нічого страшнішого, ніж поховати свою дитину, тому Віктор і Лариса важко переживали і досі переживають втрату.

Віктор та Павло Павлік
Віктор та Павло Павлік

В Інстаграмі екс-дружини Павліка з’явилося одне з останніх фото Павла, на якому вона зображена поряд зі сплячим на лікарняному ліжку сином, співака в цей момент в палаті не було, судячи з усього. В очах жінки читається материнський біль і тривога — важко уявити собі, що вона переживала.

Зараз Віктор Франкович регулярно відвідує могилу Паші, про що повідомляє в соціальних мережах, а Лариса справляється з горем завдяки численній підтримці прихильників.

Поділіться статтею

Сестри Сумські

Ольга Сумська хвастає успіхами доньки-акторки, пока 39-річна племінниця сидить на шиї сестри Наталі Сумської

0
Сестри Ольга та Наталя Сумські в дитинстві були дуже дружні і стояли одна за одну горою, однак з роками все сильно змінилося.
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Ані Лорак та її колишній чоловік Мурат Налчаджиоглу знову разом: пара зійшлася в день народження дочки

0
Популярна співачка Ані Лорак та її колишній чоловік Мурат Налчаджиоглу підігрівають чутки про возз'єднання в день народження спільної дочки Софії.
Родина Тіни Кароль

Як Тіна Кароль повідомила сину про смерть коханого чоловіка і батька Євгена Огіра: “Тато полетів на хмарку”

0
Історія кохання співачки Тіни Кароль та її продюсера Євгена Огіра змусила плакати всю країну, адже закінчилася вона занадто рано і несподівано.
Наташа Корольова

Наташа Корольова звинуватила жертв домагання у тому, що з ними сталося: “Нащо ви потім дивуєтеся?”

Наташа Корольова знову дивує своїм ставленням до гостро-соціальних питань.

Популярне

Останні новини