Понеділок, 21 Червня, 2021

Усі жінки Віталія Козловського: ловелас української естради, який запевняє, що став чоловіком у 7 років

Відомий український співак Віталій Козловський зводить жінок з розуму не тільки своїми проникливими піснями, але і підтягнутим тілом.

Віталій Козловський народився в далекій від творчості сім’ї, що абсолютно не завадило йому стати артистом естради. Свій перший крок на шляху до визнання герой статті зробив в шоу “Караоке на Майдані”, де він здобув перемогу. Завдяки цьому талановитий і мрійливий хлопець потрапив у “Шанс”, однак справжню популярність Віталік здобув після конкурсу “Нова хвиля”. З тих пір все й закрутилося.

Віталій Козловський на початку кар'єри
Віталій Козловський на початку кар’єри

Звичайно, будучи молодим, відомим та успішним, Козловський ніколи не страждав від нестачі жіночої уваги. З цієї ж причини він став чоловіком у занадто юному віці. Як співак розповідав в YouTube-шоу “Ж F*cktor“, сталося це, коли йому було всього 7. До того ж його партнерці було ненабагато більше — 10.

Справа йшла так — в якийсь момент спілкування дітлахам захотілося поімпровізувати. За підсумком це стало для них такою собі грою:

“Ми прийшли до неї додому, вона включила відеомагнітофон і ми дивилися, як все відбувається. Її батько працював в якийсь такий індустрії, де можна було прихопити журнальчик, фотографії, відеокасети. Ну і після цього почалася повноцінна практика”, — приголомшив Віталій.

Віталій Козловський у шоу Ж F*cktor
Віталій Козловський у шоу Ж F*cktor

Лише років через 5 після цього ровесники Козловського почали обговорювати такі теми, а він тільки мовчки сидів і не говорив нікому, що вже давним-давно все знає.

Звичайно, з етичних міркувань ім’я тієї самої співак не розкрив. Більше того, довгий час особисте життя артиста було покрите таємницею, проте у 2016-му стало відомо про його роман з екс-учасницею реаліті-шоу “Холостяк” Раміною Есхакзай.

Раміна Есхакзай і Віталій Козловський
Раміна Есхакзай і Віталій Козловський

Закохані навіть збиралися одружитися, але у 2017-му Раміна розірвала заручини, після чого вони почали дуже несхвально відгукуватися одне про одного в публічному полі.

Есхакзай запевняє, що Козловський використовував її тільки заради того, щоб насолити іншій дівчині і постійно вдавав із себе жертву, він же говорить, що обраниця йому зраджувала. Кому вірити — справа кожного.

Віталій Козловський
Віталій Козловський

Після Раміни серце Віталія пустувало недовго. У “Світському житті” співак зізнався, що щасливий, а тому дбайливо охороняє свої відносини від сторонніх очей та ім’я нової коханої розголошувати поки не готовий.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 21 червня 2021 року: романтичні зізнання та неочікувані сюрпризи. Для всіх знаків зодіаку

День буде насиченим і дуже різним для знаків зодіаку. Комусь пощастить, а комусь — ні.
Гайтана

Гайтана знаходилася у любовному трикутнику і навіть не здогадувалася про це: правду розповів брат коханого

Нещодавно Гайтана розповіла особисту історію, яка дуже сподобалася підписникам.
Тіна Кароль

Фантомний біль. Як Тіна Кароль переживала смерть чоловіка Євгена Огіра і що тримало її на ногах: це не син

Тіна Кароль знову заговорила про свою трагедію та доповнила її деталями.
Настя Каменських

“Дякую тобі за все”. Настя Каменських попрощалася та розсталася з найближчим чоловіком у своєму житті

Настя Каменських досі переживає білі утрати і намагається з ними впоратися, як може.

Популярне

Останні новини