Понеділок, 21 Червня, 2021

Куди зник з телеекранів дует “Кролики” та як зараз живуть Володимир Данилець і Володимир Моісеєнко

Володимир Данилець і Володимир Моісеєнко стали зірками ще в СРСР. Публіці гумористи знайомі як дует "Кролики", а чим вони живуть зараз?

У далекому 1990-му в програмі “Аншлаг” показали номер — столичний кореспондент бере інтерв’ю у колгоспника-кролівника. З тих самих пір неформальне прізвисько “Кролики” причепилося до героїв нашої сьогоднішньої статті, здається, намертво. Цікавий факт — цих звірків Данилець і Моісеєнко принципово не їдять ніколи, адже вони без перебільшення стали їх годувальниками.

Два Володимира познайомилися на вступних іспитах в естрадно-циркове училище. Спочатку вони займалися студентською самодіяльністю, а датою народження їх уже професійного дуету можна вважати 1987 рік.

Дует Кролики
Дует Кролики

Чим зараз займаються Данилець і Моісеєнко

Регулярно на екранах телевізора Кролики не з’являються, проте, своєю творчістю вони все так же продовжують радувати глядача. Моісеєнко, крім гумористичних виступів, спробував себе в амплуа актора — на його рахунку вже майже десяток ролей в кіно.

Влаштоване і особисте життя Володимира. Він щасливий у шлюбі зі своєю першою і єдиною дружиною Катериною, яка подарувала йому двох дітей — дочку Єлизавету та сина Іллю.

Володимир Моісеєнко з дружиною та дочкою
Володимир Моісеєнко з дружиною та дочкою

Данилець теж разом з успіхом в професії знайшов і особисте щастя, щоправда, не з першого разу. Про перший шлюб гумориста відомо лише те, що тривав він 8 років, а обраниця ніколи не вірила в те, що з їх з Моісеєнко дуету щось вийде.

З нинішньою дружиною Людмилою Володимир познайомився, коли ще був одружений, та й вона була заміжня, причому його не злякала навіть наявність дитини у обраниці. Втім, до своєї падчерки Лілі артист відноситься як до рідної, пізніше у пари народилася спільна дочка Ангеліна.

Володимир Данилець з дружиною Людмилою
Володимир Данилець з дружиною Людмилою

Що стосується професійного життя Кроликів, то вони наразі далі розвивають свій репертуар і радують шанувальників іскрометним гумором, до сих пір залишаючись затребуваними.

Поділіться статтею

Олег Винник

Білявка з зеленими очима ніжно притулилася щокою до Олега Винника та поклала руки йому на плечі: це не Таюне

Олег Винник знову здивував неоднозначною взаємодією з невідомою дівчиною.
22 червня вшановують пам'ять Кирила Олександрійського

Свято 22 червня 2021: Кирилів день – обряди, заборони та народні прикмети, які визначать кінець літа

Перший місяць літа підходить до кінця. Дізнайтеся, що відзначали наші пращури 22 червня та яких прикмет намагалися дотримуватися.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 21 червня 2021 року: романтичні зізнання та неочікувані сюрпризи. Для всіх знаків зодіаку

День буде насиченим і дуже різним для знаків зодіаку. Комусь пощастить, а комусь — ні.

Популярне

Останні новини