Вівторок, 22 Червня, 2021

Свято кохання: як Віктор Павлік та його вагітна дружина відсвяткували річницю? Каменських і не снилося

Хтось влаштовує весільні церемонії, а хтось не особливо переймається святкуванням.

Вчора Народний артист України, 55-річний Віктор Павлік та його молода четверта дружина Катя Репяхова відсвяткували свою першу річницю весілля. З самого ранку у зіркового подружжя був доволі щільний графік. Спочатку вони завітали студію каналу “1+1”, а потім присвятили цей день одне одному.

Настя Каменських би плакала

Так, одні зірки ні в чому собі не відмовляють у річницю, а інші ледь святкують. Наприклад, Ольга Сумська цього року зіграла своє третє весілля в житті. Втім, вийшла заміж вона знов за свого чоловіка Віталій Борисюка, а церемонію влаштувала тільки через те, що мріяла одягнути білу сукню — в молодості в неї такої нагоди просто не було.

Кадри з весілля, якими поділилася Ольга Сумська в соціальній мережі.

Настя Каменських і Потап влаштовують пишне свято з обміном обітницями. Настя також не забуває обрати собі нову весільну сукню кожного наступного року.

Потап присвятив дружині Насті Каменських вірші
Потап та Настя Каменських

У Віктора Павліка та його вагітної дружини все зовсім не так. Пара просто вирішила повечеряти разом у ресторані “Кухмейстер”. Катя одягла звичайний білий сарафан, а Віктор Павлік не зраджував повсякденному стилю.

Нагадуємо, що стосунки Віктора Франковича та його молодої пасії  Каті Репяхової почалися 3 роки тому. Пара не могла офіційно пов’язати свої стосунки за декількох причин: по-перше, артист був одружений на третій дружині Ларисі, а по-друге, його син від цього шлюбу Павло був хворий на рак. Хлопець страждав через саркому і не міг самостійно пересуватися. Тому майбутнє подружжя чекало доброї нагоди, щоб перейти на новий етап. Віктор Франкович дуже не хотів засмучувати сина.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 22 червня 2021 року: складність у спілкування та непорозуміння. Для всіх знаків зодіаку

Цей день буде перенасичений непорозуміннями та дивними ситуаціями.
Віктор Павлік і Катя Репяхова

Покинув чоловік? Молода дружина Віктора Павліка повідомила про погані новини, які дуже засмутили її

Катя Репяхова не змогла приховати від підписників свій розбитий вщент настрій і той факт, що на це є причина.

Популярне

Останні новини