На українському телеканалі вийде адаптація серіалу “Не народись вродливою”: як виглядає нова Катя Пушкарьова

Серіал "Не народись вродливою" свого часу збирав шалені рейтинги, тому українські кіношники вирішили зняти вітчизняну адаптацію цього драмеді.

Історія гидкого каченяти Каті Пушкарьової нікого не залишила байдужим. Втім, як і вічно сумні карі очі Андрія Жданова. Розумна дівчина на ім’я Катя влаштовується на роботу секретаркою в фірму з виробництва модного одягу, але в колектив вона ніяк не може вписатися, а все тому, що зовнішності вона особливого значення не надає.

Її життя ускладнюється ще й закоханістю без взаємності до неприступного начальника. Втім, у фіналі Пушкарьова кардинально перетворюється, змінює бабусині кофти на жіночні сукні і показує Жданову, кого він втратив.

Катя Пушкарьова
Катя Пушкарьова

Оригінальний формат зняли в Колумбії, який ще в 2010 році потрапив у Книгу рекордів Гіннеса, як одна з найуспішніших теленовел, що транслювалися більш ніж в 180 країнах світу. Тепер і в Україні з’явиться вітчизняна версія серіалу, але адаптована під реалії сучасного життя українців у великому місті з їх викликами і проблемами. Називатися вона буде “Моя улюблена Страшко”.

Як би стрімко світ не змінювався, суспільство продовжує оцінювати людей по їх зовнішності, тому головна героїня історії власним прикладом доведе, що краса — це не тільки обкладинка, але і якості людини:

“Не дивлячись на те, що її не сприймають, сміються через брекети, окуляри, одяг, який дуже далекий від модних тенденцій, вона залишається вірною собі і бачить світ красивим”, — кажуть творці серіалу.

Хто ж стане українською Катею Пушкарьовою, поки тримається в секреті, проте кадри з її участю вже можна побачити на промо-ролику “Моя улюблена Страшко”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини