Сергій Притула забрав старшого сина, залишив дружину з двома крихітними доньками та покинув Київ

Сергій Притула забрав старшого сина Діму до Кременці.

Сергій Притула, як і його добрий товариш та колега в одній особі Олександр Педан завжди намагався зберігати авторитет зразкового сім’янина. Цю роботу він виконує справно і до сих пір. Він — хороший та люблячий батько, який любить проводити час з власними дітьми та робить усе задля їх блага.

Спільна подорож з сином

Нещодавно на особистій сторінці відомого українського шоумена Сергія Притули з’явився новий запис, у якому він показав, як відпочиває зі старшим сином Дімою.

Варто відмітити, що тільки нещодавно Сергій став батьком в втретє. У нього народилася прекрасна дівчинка Стефанія. Очевидно, що мама доньок телеведучого не була в змозі скласти компанію хлопцям і залишилася вдома. Підписники не змогли не помітити неймовірно схожість між зірковим татусем та його сином. Також користувачів мережі дуже сподобався той факт, що Сергій показує спадкоємцеві найгарніші місця в Україні. Недарма Притула — улюбленець українських глядачів. Про це говорить розмір його гонорару, який на даний момент є найвищим в нашій країні.

Нагадуємо, що Діма — первісток телеведучого від першого шлюбу. Не дивлячись на те, що стосунки з його мамою у Сергія Притули не склалися, хлопчик добре знайшов спільну мову з мачухою і неймовірно радий появи на світ Соломії та Стефанії. Зараз Стефанія настільки крихітна, що малюкові немає і місяця. Певно, Катрусі допомагають вдома, адже впоратися з двома дівчатами самотужки вкрай складно.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини