Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.

Анатолій в юні роки був неймовірно ефектним хлопцем, тому від нестачі жіночої уваги не страждав. Втім, і сам він теж закохувався не раз. Перші серйозні почуття прийшли до Хостікоєва ще в 9 класі. Вони були нерозділеними, а пережити їх майбутній зірці допомогла бабуся, про що він розповідав в одному зі своїх інтерв’ю:

“Я знав, де живе моя любов, і чекав, коли бабуся засне, щоб втекти на Печерськ і постояти під вікнами коханої, помріяти до першої години ночі. Буквально втратив розум… І бабуся це помітила: “Що ти щось неспокiйний, що у тебе болить?” – поцікавилася вона. Я зізнався, що закохався. “Ну нiчого, – сказала бабуся. – Вона хороша, мабуть, дiвчинка, але ти надiнь цю iконку Божої матерi на шию. Тiльки дивись, у тебе ж фiзкультура в школi, щоб нiхто не бачив її”. Через два дні любов пройшла”.

Першою дружиною Анатолія стала його колега по цеху, як, до речі, й інші обраниці, Надія Кондратовська, але їх шлюб протримався недовго.

Перша дружина Анатолія Хостікоєва Надія Кондратовська
Перша дружина Анатолія Хостікоєва Надія Кондратовська

Вдруге Хостікоєв одружився на актрисі Любові Кубюк, яка в листопаді 1981-го народила йому сина Георгія, проте і це не вберегло пару від подальшого розлучення.

Друга дружина Анатолія Хостікоєва Любов Кубюк
Друга дружина Анатолія Хостікоєва Любов Кубюк
Старший син Хостікоєва Георгій
Старший син Хостікоєва Георгій

Довгоочікуване сімейне щастя герой статті знайшов поруч зі старшою сестрою Ольги Сумської Наталією. Влітку 1996-го на світ з’явився син закоханих В’ячеслав. Цікаво, що обидва спадкоємця Анатолія пішли по стопах батьків і стали акторами.

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв з сином
Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв з сином В’ячеславом
В'ячеслав Хостікоєв
В’ячеслав Хостікоєв

Наталя завжди була міцною опорою для свого чоловіка та підтримувала його в усіх починаннях, тому вони до сих пір люблять одне одного так само сильно і пристрасно, як це було в молодості.

реклама

Поділіться статтею

Славія розповіла про стосунки Дзідзьо і Олі Цибульської

Славія викрила правду про те, як Оля Цибульська клеїться до Дзідзьо: “Вона дозволяє собі все, що попало”

0
Відома українська співачка Славія після розлучення з Дзідзьо нарешті розкрила правду про стосунки екс-чоловіка з колегою по сцені Олею Цибульською. Зірку охрестили розлучницею та звинувачували у розпаді шлюбу DZIDZIO і Slavia, до якого вона, як запевняє сама, не причетна.
Як виглядає і ким працює колишній Ольги Мартиновської

(ФОТО) Як виглядає і ким працює колишній Ольги Мартиновської, від якого зірка “МастерШефу” народила дитину?

Ольга Мартиновська - одна з найбільш загадкових зірок українського шоу-бізнесу. Молода і перспективна - вона швидко стала зіркою "МастерШефу". Як же ж складається її особисте життя? Хто був одружений на красуні з кулінарним талантом і кому вона подарувала доньку?
Софія Ротару заважає племінниці будувати кар'єру

Софія Ротару заважає племінниці будувати кар’єру: для сина і онуків готова на все, інші – “вода на киселі”

Софія Михайлівна неодноразово довела, що вона знаходиться на своєму місці. Професіоналізму артистці не займати. Після смерті чоловіка вона зайняла місце голови сім'ї і також довела, що може тримати все під контролем та направляти домочадців у вірному напрямку. Але за всіма не встежиш.
Палац Оксани Марченко показали у мережі

Палац Оксани Марченко: у мережі вперше показали дім з персональною церквою, окремим складом шуб і килимів

Оксана Марченко - одна з найбагатших жінок України. Цього року вона випустила фільм "Паломниця", де показала, як працює на благо церкви, їздить святими місцями. Яким же є справжнє життя екс-ведучої "Україна має талант"? У мережі вийшов фільм, який показав житло знаменитості.
Алла Пугачова не дала Христині Орбакайте закрутити роман з Авраамом Руссо

Пугачова нахабно влізла в життя Орбакайте і не дала їй закрутити роман з Авраамом Руссо: боялася вагітності

0
Відомий російський співак Авраам Руссо вперше розповів про те, як Примадонна Алла Пугачова влізла у його стосунки з Христиною Орбакайте та стала на заваді їхньому роману. Знаменита матір не хотіла допустити третьої вагітності дочки і робила для цього все можливе.

Популярне

Останні новини