Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.

Анатолій в юні роки був неймовірно ефектним хлопцем, тому від нестачі жіночої уваги не страждав. Втім, і сам він теж закохувався не раз. Перші серйозні почуття прийшли до Хостікоєва ще в 9 класі. Вони були нерозділеними, а пережити їх майбутній зірці допомогла бабуся, про що він розповідав в одному зі своїх інтерв’ю:

“Я знав, де живе моя любов, і чекав, коли бабуся засне, щоб втекти на Печерськ і постояти під вікнами коханої, помріяти до першої години ночі. Буквально втратив розум… І бабуся це помітила: “Що ти щось неспокiйний, що у тебе болить?” – поцікавилася вона. Я зізнався, що закохався. “Ну нiчого, – сказала бабуся. – Вона хороша, мабуть, дiвчинка, але ти надiнь цю iконку Божої матерi на шию. Тiльки дивись, у тебе ж фiзкультура в школi, щоб нiхто не бачив її”. Через два дні любов пройшла”.

Першою дружиною Анатолія стала його колега по цеху, як, до речі, й інші обраниці, Надія Кондратовська, але їх шлюб протримався недовго.

Перша дружина Анатолія Хостікоєва Надія Кондратовська
Перша дружина Анатолія Хостікоєва Надія Кондратовська

Вдруге Хостікоєв одружився на актрисі Любові Кубюк, яка в листопаді 1981-го народила йому сина Георгія, проте і це не вберегло пару від подальшого розлучення.

Друга дружина Анатолія Хостікоєва Любов Кубюк
Друга дружина Анатолія Хостікоєва Любов Кубюк

Старший син Хостікоєва Георгій
Старший син Хостікоєва Георгій

Довгоочікуване сімейне щастя герой статті знайшов поруч зі старшою сестрою Ольги Сумської Наталією. Влітку 1996-го на світ з’явився син закоханих В’ячеслав. Цікаво, що обидва спадкоємця Анатолія пішли по стопах батьків і стали акторами.

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв з сином
Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв з сином В’ячеславом

В'ячеслав Хостікоєв
В’ячеслав Хостікоєв

Наталя завжди була міцною опорою для свого чоловіка та підтримувала його в усіх починаннях, тому вони до сих пір люблять одне одного так само сильно і пристрасно, як це було в молодості.

Поділіться статтею

Камалія і Захур

Камалія присвоїла собі високі рейтинги шоу “Сніданок з 1+1”: “Може, тому що ми з Захуром були там?”

0
Найбагатша співачка України Камалія Захур разом зі своїм чоловіком-мільярдером з'явилися в ефірі ранкового шоу "Сніданок з 1+1".
Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Без Мішиної поруч не сумує: Еллерт після розставання з Холостячкою показав дівчину, яка будить його вранці

0
Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною показав, хто тепер будить його вранці.
Архангел Гавриїл

Свято 26 липня 2021 року: церква вшановує пам’ять архангела Гавриїла – права рука Бога, яка несе нам звістку

Архангел Гавриїл є однією з найбільш важливих постатей. Він - несе звістки від Господа та допомагає йому.

Популярне

Останні новини