Що відомо про першу дружину та дітей чоловіка Ольги Сумської Віталія Борисюка: навіть не мали, де жити

Віталій Борисюк — фігура неоднозначна та багатогранна. Чого ж ви не знаєте про нього?

Віталій Борисюк став легендою серед представників ЗМІ. Молодому та небагатому хлопцеві колись вдалося увести популярну акторку Ольгу Сумську з родини. Зірка буквально залишила усе, забрала крихітну донечку Тоню і поїхала з Віталієм світ за очі.

Перша дружина Віталія Борисюка

Віталій Борисюк та Ольга Сумська. Архівне фото.

Першою дружиною Віталія Борисюка і є Ольга Сумська. За усе своє життя він виховав лише двох дітей: падчерку Тоню Паперну і власну доньку від Ольги Анну Борисюк.

Коли Роман Ольги та Віталія дав логічне продовження, чоловікові не було куди приводити кохану, і він був змушений просити свою маму, щоб вона надала їм притулок. Втім, дуже швидко зірки набирали популярність, змогли заробити достатньо грошей і переїхати на власну квартиру.

Віталій Борисюк з донькою Анною.

Образ зразкового сім’янина також не підходить Віталію. Ольга зізнавалася, що в їхньому шлюбі мали місце зради, як з його сторони, так і з її. Втім, це ніяк не вплинуло на якість їхнього життя. Здається, що кохання зіркової пари лише зростає та стає сильнішим. Так, нещодавно Борисюк та Сумська зіграли друге весілля тому, що Ольга мріяла відгуляти це свято по-своєму, як це було у її мріях.

Перший чоловік Ольги Сумської згодом пробачив подружжю їхню витівку і запросив їх у свій театр акторами. Ті пропозицію прийняли. Тоня Паперна переїхала до Москви і стала дружиною актора Яглича і народила йому двох дітей. Анна Борисюк нині є студенткою. У Віталія та Ольги зараз як ніколи багато вільного часу, який вони можуть присвятити одне одному, і що, судячи з усього, йде їм на користь.

Поділіться статтею

Олег Винник і Влад Яма

Діти, про існування яких ніхто не знав: Олег Винник, Влад Яма та інші зірки, які ховали своїх спадкоємців

Деякі зірки занурюють своїх дітей у публічне життя з перших їхніх днів. Інші ж обирають інакший шлях.
Легендарні зірки

Матері-зозулі: хто окрім Людмили Гурченко та Любові Поліщук віддав дітей виховувати бабусям заради сцени?

Материнство та зіркова кар'єра. Часто буває так, що ці два поняття є несумісними для ряду артисток.
Світлана Лобода

Світлана Лобода повернулася в Україну: як виглядає її розкішний золотавий заміський маєток з басейном

Світлана Лобода - популярна артистка, яка нещодавно оголосила своїм виступом в Одесі повернення в Україну. Де і як буде жити поп-діва?
Дзідзьо та Ярослава Хома

Співачка Славія продовжує дорікати Дзідзьо? Публічно поскаржилася на роль мамки та няньки, в якій довго була

Розлучення Дзідзьо та співачки Славії сколихнуло український шоу-бізнес. Та навіть зараз дехто з зіркової пари не може не обговорювати подію.

Популярне

Останні новини