Все, що відомо про свекруху Таюне, яка разом з Олегом Винником подарувала їй онука: чим жила та як виглядала

Особисте життя Олега Винника і Таюне приховане під сімома замками, однак деякі факти з їх біографії все ж вдалося розкопати.

Не дарма Олега Винника вважають справжньою загадкою українського шоу-бізнесу. Ставши одним з найбільш високооплачуваних артистів, він залишився скромним і стриманим, а зіркова хвороба, здається, йому навіть незнайома. Разом з тим, є кілька тем, які співак воліє не зачіпати в своїх численних інтерв’ю. Це стосується родини та коханої жінки.

Так, досі напевне ніхто не може сказати – чи одружений Винник. Проте, з часом в різних виданнях почали з’являтися статті про те, що він змолоду одружений на своїй бек-вокалістці Таїсії Сватко. Вони разом навчалися в Канівському коледжі культури, тоді ж і одружилися, причому весілля гуляли на два села. У пари є син-підліток на ім’я Юліан, який живе і вчиться в Німеччині, де Олег починав творчу кар’єру.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Але була в житті виконавця ще одна дорога серцю жінка – його мама Ганна Яківна, вона ж свекруха Таюне. Матір Винника жила в Черкаській області та працювала на фермі, саме вона організовувала перші, ще дитячі виступи майбутньої зірки естради і намагалася зробити для сина все.

У Ганни Яківни були серйозні проблеми з зором, тому свій перший гонорар Олег витратив на операцію для мами:

“Коли вона побачила світ, я був найщасливішою людиною на світі”, – розповідав артист.

Олег Винник з мамою Ганною Яківною
Олег Винник з мамою Ганною Яківною

На честь 80-річного ювілею Ганни Яківни Винник хотів дати концерт в рідному селі, проте зробити цього він не встиг – 28 травня 2018-го жінка пішла з життя. Вона довгий час хворіла і перенесла три інсульти.

Про смерть матері та свекрухи Винник і Таюне дізналися прямо перед виходом на сцену, коли були на гастролях, але скасовувати виступ не стали, виконавши тим самим волю рідної людини. Вона взяла з Олега обіцянку, що той ніколи не скасує жодного свого концерту, що б не сталося.

Більше цікавих фактів з життя головного вовка країни знаходьте у відео нижче:

Поділіться статтею

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак не зміг жити без дружини і знайшов собі її двійника: мініатюрна брюнетка – копія зірки

0
Колишній чоловік Ані Лорак після розлучення зі співачкою знайшов собі нову обраницю, яка вражає зовнішньою схожістю з Кароліною.
Тіна Кароль, Євген Огір та крихітний Веніамін

Як Тіна Кароль впоралась з маленьким сином після смерті Огіра? Штат няньок, прислуги, власний літак та інше

Тіна Кароль ніколи не була особливо близькою з батьками і не просила в них допомоги з дитиною. Тож як вона впоралася після смерті чоловіка з хлопчиком?
Відомі подружні пари з великою різницею у віці

Камалія і Захур, Комаров і Кучеренко та інші: українські зіркові пари з великою різницею у віці

0
Досі в суспільстві засуджуються пари з великою різницею у віці, але щирі почуття набагато важливіші за цифри в паспорті.
Євген Огір і Тіна Кароль

Астролог вирахував формулу душі Тіни Кароль та вказав, які енергії поп-діви не дали жити Євгену Огіру

Традиція дізнаватися майбутнє за зірками бере свій початок у Древній Індії. Навіть зараз серед багатьох відомих людей заведено консультуватися з астрологами.

Популярне

Останні новини