Ігор Кондратюк показав себе в дитинстві: без окулярів шоумена не впізнає навіть Оксана Марченко

Відомий шоумен і продюсер Ігор Кондратюк зараз є однією з найбільш шанованих персон українського шоу-бізнесу. До успіху він йшов з самого дитинства.

Якщо запитати у пересічного українця, хто такий Ігор Кондратюк, більшість згадають його по шоу “Караоке на Майдані”, “Х-Фактор”, “Україна має талант”. Також Ігор Васильович розкрутив Віталія Козловського, продюсуючи його на початку кар’єри, хоча в підсумку вони розійшлися дуже скандально. А ще герой нашої сьогоднішньої статті може похвалитися статусом знавця в клубі “Що? Де? Коли?”, і це зовсім не дивно, враховуючи, що у нього є вчений ступінь кандидата біологічних наук.

Молодий Ігор Кондратюк
Молодий Ігор Кондратюк

Точні науки захопили інтерес Кондратюка ще в школі, особливо його завжди цікавила фізика, географія та астрономія. Треба сказати, що від фізичної праці Ігор теж ніколи не ухилявся, оскільки просто-напросто не міг байдикувати. На свою першу роботу він влаштувався, будучи підлітком – збирав яблука в саду, розвантажував комбікорм, займався прополкою, перевертав пшеничні валки:

“Перші гроші я заробив влітку після шостого класу. Пам’ятаю, я сам виявив бажання працювати і не лінувався приїжджати в село з райцентру, де тоді проживала наша сім’я. За перший місяць я отримав 70 рублів і купив собі портативний фотозбільшувач – круту штуку на ті часи! Правда, інтерес до фотомистецтва пропав у мене так само швидко, як і з’явився. А вже в старших класах я багато працював помічником комбайнера”, – розповідав продюсер в одному зі своїх інтерв’ю.

Ігор Кондратюк у дитинстві
Ігор Кондратюк у дитинстві

Треба сказати, що Ігор – не єдина дитина в сім’ї. У нього також є брат і сестра, а виховував їх здебільшого дідусь, оскільки в семирічному віці Кондратюк залишився без мами. Він зізнається, дитинство було щасливим, але повернутися в нього він хотів би всього на один день:

“В один з тих моментів, коли ще жива була мама. Адже вона померла, коли я був зовсім маленький, так що сьогодні я навіть насилу згадую, як вона виглядала”.

реклама

Поділіться статтею

Катя Осадча

Катя Осадча без макіяжу показала ніжне фото з новонародженим сином: “Яке це щастя мати таке ведмежатко”

0
Відома українська телеведуча Катя Осадча втретє насолоджується материнством та не приховує від шанувальників свого щастя.
Ольга Сумська з донькою Анною

“Аня вагітна”: 19-річну доньку Ольги Сумської запідозрили у вагітності – на правду вказала одна деталь

Ольга Сумська - не тільки двічі мама, а й двічі бабуся. Невже третій онучок чи онучка на підході? Молодша Аня здивувала змінами у фігурі.
Євгенія Власова

Як виглядає і чим займається перший чоловік Євгенії Власової, від якого зірка народила доньку

Євгенія Власова дуже загадкова зірка. Вона завжди намагалася оминути тему особистого життя, але їй це не вдалося.
Володимир Ярославський і Оля Мартиновська

Вагітна Оля Мартиновська показала круглий живіт: Ярославський у відповідь не втік, а підтримав (ФОТО)

0
Чутки навколо роману Олі Мартиновської і Володимира Ярославського не стихають, до того ж зірки самі підливають масла у вогонь.
Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі

Золотоволоса красуня: як виглядає донька боксера Володимира Кличка від американської актриси

Володимир Кличко - видатний український боксер, особисте життя якого мало відомо прихильникам. Подивіться, яка красуня-донька росте у спортстмена.

Популярне

Останні новини