Ігор Кондратюк показав себе в дитинстві: без окулярів шоумена не впізнає навіть Оксана Марченко

Відомий шоумен і продюсер Ігор Кондратюк зараз є однією з найбільш шанованих персон українського шоу-бізнесу. До успіху він йшов з самого дитинства.

Якщо запитати у пересічного українця, хто такий Ігор Кондратюк, більшість згадають його по шоу “Караоке на Майдані”, “Х-Фактор”, “Україна має талант”. Також Ігор Васильович розкрутив Віталія Козловського, продюсуючи його на початку кар’єри, хоча в підсумку вони розійшлися дуже скандально. А ще герой нашої сьогоднішньої статті може похвалитися статусом знавця в клубі “Що? Де? Коли?”, і це зовсім не дивно, враховуючи, що у нього є вчений ступінь кандидата біологічних наук.

Молодий Ігор Кондратюк
Молодий Ігор Кондратюк

Точні науки захопили інтерес Кондратюка ще в школі, особливо його завжди цікавила фізика, географія та астрономія. Треба сказати, що від фізичної праці Ігор теж ніколи не ухилявся, оскільки просто-напросто не міг байдикувати. На свою першу роботу він влаштувався, будучи підлітком – збирав яблука в саду, розвантажував комбікорм, займався прополкою, перевертав пшеничні валки:

“Перші гроші я заробив влітку після шостого класу. Пам’ятаю, я сам виявив бажання працювати і не лінувався приїжджати в село з райцентру, де тоді проживала наша сім’я. За перший місяць я отримав 70 рублів і купив собі портативний фотозбільшувач – круту штуку на ті часи! Правда, інтерес до фотомистецтва пропав у мене так само швидко, як і з’явився. А вже в старших класах я багато працював помічником комбайнера”, – розповідав продюсер в одному зі своїх інтерв’ю.

Ігор Кондратюк у дитинстві
Ігор Кондратюк у дитинстві

Треба сказати, що Ігор – не єдина дитина в сім’ї. У нього також є брат і сестра, а виховував їх здебільшого дідусь, оскільки в семирічному віці Кондратюк залишився без мами. Він зізнається, дитинство було щасливим, але повернутися в нього він хотів би всього на один день:

“В один з тих моментів, коли ще жива була мама. Адже вона померла, коли я був зовсім маленький, так що сьогодні я навіть насилу згадую, як вона виглядала”.

Схожі статті