(Фото) Як виглядає і чим займається таємний чоловік Ольги Цибульської: імпозантний та впливовий депутат

Ольгу Цибульську підозрювали у романі з Дзідзьо. Для того, щоб виправдати своє чесне ім'я зірка пішла на відчайдушний крок.

Оля Цибульська була у ярості, коли дізналася, як про неї відгукається екс-дружина Михайла Хоми, Дзідзьо.

Нагадаємо, що співачка Славія після розлучення вирішила дати інтерв’ю, де розповіла наскільки їй була неприємною гра Цибульської та її чоловіка у роман заради піару. Ми писали про це раніше.

Дзідзьо та Оля Цибульська
Дзідзьо та Оля Цибульська

Оля заперечила всі романтичні стосунки між нею та Михайлом Хомою. Вона заявила, що їх поєднує тільки хрещення її сина, адже Дзідзьо став кумом артистці.

Проте, свого справжнього чоловіка зірка тривалий час приховувала. Вона аргументувала це тим, що її коханий – особистість не публічна. Інколи, ховаючи сором’язливо обличчя чоловік з’являвся в Інстаграмі обраниці.

Непублічність чоловік обрав через свою діяльність. Видання “ГОРДОН” розсекретило постать загадкового обранця жінки. У реєстрі декларацій виявлено декларацію колишнього депутата Радивилівської міської ради Сергія Грисюка. Ось, як виглядає чоловік Ольги Цибульської.

Чоловік Ольги Цибульської

Цікаво, що сама Ольга має подвійне прізвище. Вона, виявляється, Цибульська-Грисюк.

Декларація чоловіка Ольги Цибульської

Ольга зазнавалася, що не зраджувала коханому. Навіть Славія, після всіх перепитій з Дзідзьо не дозволила собі в інтерв’ю звинувачувати його колежанку по сцені. Єдине, щоб хотіла екс-дружина Михайла Хоми – так це бути на місці Цибульської у всіх романтичних кліпах та піснях свого колишнього коханого.

 

 

 

 

реклама

Поділіться статтею

Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі

Золотоволоса красуня: як виглядає донька боксера Володимира Кличка від американської актриси

Володимир Кличко - видатний український боксер, особисте життя якого мало відомо прихильникам. Подивіться, яка красуня-донька росте у спортстмена.
Свято 29 вересня

Церковне свято 29 вересня – що можна і не можна робити на День Євфимії всехвальної: традиції прикмети

Євфимія була донькою заможних та впливових людей, але все одно своє серце подарувала Сину Божому. За це і поплатилася.

Популярне

Останні новини