(Фото) Як виглядає і чим займається таємний чоловік Ольги Цибульської: імпозантний та впливовий депутат

Ольгу Цибульську підозрювали у романі з Дзідзьо. Для того, щоб виправдати своє чесне ім'я зірка пішла на відчайдушний крок.

Оля Цибульська була у ярості, коли дізналася, як про неї відгукається екс-дружина Михайла Хоми, Дзідзьо.

Нагадаємо, що співачка Славія після розлучення вирішила дати інтерв’ю, де розповіла наскільки їй була неприємною гра Цибульської та її чоловіка у роман заради піару. Ми писали про це раніше.

Дзідзьо та Оля Цибульська
Дзідзьо та Оля Цибульська

Оля заперечила всі романтичні стосунки між нею та Михайлом Хомою. Вона заявила, що їх поєднує тільки хрещення її сина, адже Дзідзьо став кумом артистці.

Проте, свого справжнього чоловіка зірка тривалий час приховувала. Вона аргументувала це тим, що її коханий – особистість не публічна. Інколи, ховаючи сором’язливо обличчя чоловік з’являвся в Інстаграмі обраниці.

Непублічність чоловік обрав через свою діяльність. Видання “ГОРДОН” розсекретило постать загадкового обранця жінки. У реєстрі декларацій виявлено декларацію колишнього депутата Радивилівської міської ради Сергія Грисюка. Ось, як виглядає чоловік Ольги Цибульської.

Чоловік Ольги Цибульської

Цікаво, що сама Ольга має подвійне прізвище. Вона, виявляється, Цибульська-Грисюк.

Декларація чоловіка Ольги Цибульської

Ольга зазнавалася, що не зраджувала коханому. Навіть Славія, після всіх перепитій з Дзідзьо не дозволила собі в інтерв’ю звинувачувати його колежанку по сцені. Єдине, щоб хотіла екс-дружина Михайла Хоми – так це бути на місці Цибульської у всіх романтичних кліпах та піснях свого колишнього коханого.

 

 

 

 

Схожі статті

Знову червона помада: Тіна Кароль повернулася до колишнього образу – але виглядає вже інакше

Співачка Тіна Кароль не перестає вражати своїх шанувальників постійною зміною образів. Не встигли обговорити один, як усе кардинально змінилося.

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів” вперше стала мамою за кордоном: про вагітність не знала навіть Слава Камінська

Після раптового зникнення, у житті другої учасниці "НеАнгели" Вікі Сміюхи відбулися значні зміни. Сама артистка мовчить, але іноді її "прориває".

Так як було вже не буде: Тіна Кароль вразила кардинальною зміною стилю – Дан Балан обділив реакцією

Співачка Тіна Кароль останнім часом радує своїх шанувальників величезною кількістю своїх фотографій, на яких з'являється в оригінальних образах.

Була схожа на Меріл Стріп, а стала копією Мерилін Монро: Ольга Фреймут вразила змінами у зовнішності

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала нові знімки та вразила мережу своїми змінами у зовнішності. Усі деталі в нашій статті.

Нікіта Добринін відсвяткував день народження з сином й поділився планами на Новий рік: “Нічого грандіозного”

Шоумен Нікіта Добринін розповів про свої плани на зимові свята. Чоловік не хоче відмічати Новий 2024 рік пишно та пафосно. А свій день народження він провів з сином.

МастерШеф-12: хто переміг у фіналі шоу і став найкращим кухарем – Ольга Рябенко чи Валерія Матрохіна?

Нещодавно відбувся фінал МастерШеф-12 від 30.12.2023. Переможець вже визначений і ви можете дізнатися, хто переміг МастерШеф. Детальніше у статті.