Неочікувані плоди кохання: позашлюбні діти Андрія Доманського, Ольги Фреймут та інших відомих зірок

Хто з українських зірок змінив думку глядачів про себе через наявність позашлюбної дитини?

Андрій Доманський

Андрій Доманський
Андрій Доманський

Справжнім ловеласом виявився ведучий каналу “1 + 1” Андрій Доманський. У нього підростає пятеро дітей. Рідна дочка Василина від цивільної дружини, телеведучої Лідії Таран, з якої Доманський розлучився трохи більше року тому народилася не в шлюбі. До слова, в своїх інтерв’ю Таран не раз натякала, що причиною їхнього розриву (пара офіційно так і не зареєструвала 5-річні відносини) стала інша жінка. А згодом у Доманського народилася ще одна донька від нової коханої, на якій ведучий також не був одружений.

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Ольга Фреймут збиралася народити свою доньку Злату у шлюбі, але все пішло не за планом. З’ясувалося, що її цивільний чоловік, з яким вона була заручена виявився не тією людиною, з якою вона б хотіла прожити життя. Телеведуча покинула іноземця та повернулася до України, де знайшла вітчима спадкоємиці. До речі, спілкування з батьком Ольга вважала не обов’язковими для дитини.

Ксенія Мішина

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Ксенія Мішина не просто перебувала у цивільному шлюбі. Дівчина мирилася зі статусом коханки. Згодом вона завагітніла від обранця, який так і не наважився на ній одружитися. У стосунках було присутнє моральне та фізичне насилля. Ксенія пройшла через ряд принижень, після чого зрозуміла, що має забрати сина та більше ніколи не спілкуватися з чоловіком.

Валерій Меладзе

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе
Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе

Уся країна знала про позашлюбного сина Валерія Меладзе, окрім його дружини Ірини. Коханка співака Альбіна Джанабаєва виховувала первістка та змирилася з тим, що обранець живе на дві родини. Згодом співаку таки довелося зробити вибір у користь співачка. Зараз пара виховує трьох дітей.

реклама

Поділіться статтею

Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі

Золотоволоса красуня: як виглядає донька боксера Володимира Кличка від американської актриси

Володимир Кличко - видатний український боксер, особисте життя якого мало відомо прихильникам. Подивіться, яка красуня-донька росте у спортстмена.
Свято 29 вересня

Церковне свято 29 вересня – що можна і не можна робити на День Євфимії всехвальної: традиції прикмети

Євфимія була донькою заможних та впливових людей, але все одно своє серце подарувала Сину Божому. За це і поплатилася.

Популярне

Останні новини