Влад Яма вперше показав фото з весілля: хореограф у стильному смокінгу, а наречена сховалася за фатою

Влад Яма не тільки знаменитий танцюрист, частий гість різноманітних телешоу і мрія мільйонів жінок – ще він зразковий сім’янин. Герой нашої сьогоднішньої статті давно одружений на Ліліані, яка народила йому сина Леона.

Батьки приховували обличчя дитини від камер, поки він був зовсім маленьким, але зараз у соцмережах вони регулярно публікують спільні сімейні фото. Яма-молодший росте справжнім серцеїдом – від мами з татом хлопчик взяв все найкраще.

Влад Яма з родиною
Влад Яма з дружиною та сином

Варто зазначити, що хоч Влад і часто ділиться романтичними кадрами з коханою, весільні знімки він показує вкрай рідко. На цей раз шанувальникам пощастило – на хореографа нахлинули спогади перед річницею весілля.

Так, у себе в Інстаграмі Яма опублікував архівне фото з одруження, на якому зображений момент, коли він одягає нареченій обручку. Влад одружився не в стандартному чорному костюмі, а в бежевому смокінгу з білосніжною сорочкою і метеликом замість краватки. Ліліана теж обрала незвичайну сукню нареченої кольору айворі та фасону русалка з довгою фатою, що ідеально доповнює її ніжний образ.

“Ах, який деньок був! 21.09.2014”, – написав танцюрист.

Фото з весілля Влада і Ліліани Ями. Скріншот зроблений зі сторінки хореографа в Інстаграмі
Фото з весілля Влада і Ліліани Ями. Скріншот зроблений зі сторінки хореографа в Інстаграмі

Весілля пара зіграла через півроку після пропозиції Ями, причому до цього вони зустрічалися вже далеко не перший рік. Просто хореограф довгий час приховував своє особисте життя від публіки, тому шанувальники не переставали підозрювати його в романі зі співачкою Наталею Могилевською, яка була його партнеркою на паркеті “Танців з зірками”.

Популярне зараз

Схожі новини