Рідний брат Лідії Таран тепер телезірка: ведуча не встояла і допомогла родичу стати відомою персоною

У Лідії Таран є доволі солідний брат. Макар Таран працює викладачем. Він викладає історію в Університеті імені Шевченка та організував там кабінет для вивчення китайської і створив кафедру американістики. Він є викладачем та науковцем одночасно.

Більш того, його обожнюють студенти і постійно нагадують Лідії про те, що в неї надзвичайний брат, просто підходячи до неї на вулиці або залишаючи коментарі під фотографіями з ним. Макар Таран вільно володіє французькою, китайською, англійською мовами, вивчав всю світову історію — від стародавніх цивілізацій до новітньої історії Латинської Америки. Стажується в Тайвані, а також в Китаї та  Об’єднаних Штатах Америки.

Нова зірка

Тому не дивно, що Макар знову став гостем на телебаченні. Лідія не змогла стримати свого захоплення від події та поділилася з підписниками на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадром екрану телевізора, на якому і був зображений її близький родич.

Скріншот сторінки Лідії Таран

На цей раз брата знаменитості запросили на більш серйозну, аналітичну програму для не менш серйозної бесіди.

Зіркова сестра не тримала себе від гордості за брата. Також вона постійно захоплюється його глибокими знаннями у різних сферах.

Нагадуємо, що не так давно телеведуча повернулися з відпочинку у Франції. Знаменитість відпочивала там зі своєю єдиною донькою Василиною від роману з Андрієм Доманським, з яким порвала 10 років тому. Зараз пара спілкується заради доньки і підтримує позитивний настрій у взаєминах. Донька часто залишається в гостях у батька.

Популярне зараз

Схожі новини