Дочка Ольги Сумської проміняла батьківщину на чоловіка і хизується елітним життям: не схибила з вибором

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна багато років тому залишила Україну через кохання до російського актора. Вже багато років вона не відвідує Україну, але живе елітним життям, про яке багато хто мріє. Що з себе представляє життя спадкоємиці акторської династії?

Дитинство спільної доньки відомих українських акторів Ольги Сумської та Євгена Паперного важко назвати безхмарним. Коли дівчинка була зовсім маленькою, у шлюбі її батьків сталася непоправна криза, яка призвела до розлучення.

Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною
Донька Ольги Сумської проміняла батьківщину на чоловіка. Зірка з донькою Антоніною Паперною

Згодом Ольга зізнається у подружніх зрадах, а Євген не приховуватиме, що надавав екс-дружині тумаків. Зібравши маленьку донечку та валізи, Сумська відправилася до молодого коханця, з яким познайомилися у театрі. Віталій Борисюк, який прийняв кохану у квартирі своїх батьків, не мав грошей і ледь зводив кінці з кінцями. Втім, родина впоралася з усіма негараздами.

Тоня Паперна назавжди покинула Україну

Борисюк швидко одружився на акторці, і став батьком дівчинки на ім’я Анна. Тоню він виховував наче свою доньку, але рідного батька їй все одно не вистачало. А Євген навіть і не думав подзвонити або відвідати донечку.

Паперна рано пішла по стопах батьків і не зганьбила акторську династію — вона відправилася до Москви будувати телевізійну кар’єру. Саме там вона і познайомилася з Володимиром Ягличем, з яким і осіла в РФ. Нещодавно на просторах мережі з’явилася інформація, що пара придбала маєток в елітному районі Підмосков’я. Вартість будови була настільки великою, що і так не бідним Тоні та Володимиру довелося брати кредит, що влитися в світську тусовку.

Зараз молодий актор і, до речі, улюбленець Ольги Сумської, активно піднімається кар’єрними сходами, а Тоня сидить вдома з двома дітьми. Буквально рік тому вона стала матір’ю вдруге.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини