Як виглядає сурогатна мати, яка подарувала сина та доньку Сергію Лазарєву: більше неможливо приховувати

Співак Сергій Лазарєв самостійно виховує семирічного сина Микиту та трирічну доньку Анну. Артист не зізнається, хто є мамою його дітей, натякає лише на те, що він скористався послугами сурогатної матері. Нащадки Лазарєва надзвичайно схожі на тата, однак прихильникам цікаво: хто та жінка, яка їх народила.

Сергія Лазарєва називають одним з найбільш привабливих та найбільш талановитих артистів на російській естраді. І варто зізнатися, що подібні статуси він отримує не просто так: співак дійсно мрія мільйонів жінок. Тим не менш, його особисте життя складно назвати яскравим, Сергія не оточують десятки жінок, у його біографії не прослідковуються чисельні романи.

Чотири роки він зустрічався з телеведучою Лєрою Кудрявцевою. У 2012 пара розійшлася, зараз вони підтримують дружні стосунки. “Сватали” прихильники виконавця ще з однією його хорошою товаришкою Ані Лорак – однак ці чутки також залишають не більше, ніж здогадками.

Ані Лорак і Сергій Лазарєв
Ані Лорак і Сергій Лазарєв

У 2016 році Лазарєв чи не вперше за довгий час розкрив деякі деталі свого особистого життя – ця інформація неабияк шокувала його фанатів. Виявляється, що ще у 2014-му у нього народився син Микита. Ще через 4 роки він став батьком вдруге: донька Анна з’явилася на світ у 2018-му. Про це зірковий татусь також розповів лише через рік.

При цьому ніяких романів чи навіть натяків на стосунки у Сергія не було. Як виявилося, мамою дітей була сурогатна мати, ім’я та особистість якої сам артист ретельно приховує. Єдине, про що розповів Лазарєв, це те, що обох малюків народила одна й та сама жінка.

Деякі ЗМІ та прихильники почали шукати загадкову жінку. За інформацією, яку вдалося знайти, матір’ю дітей співака може бути 34-річна Анна Бєлодєдова.

Як виглядає сурогатна мати, яка подарувала сина та доньку Сергію Лазарєву
Як виглядає сурогатна мати, яка подарувала сина та доньку Сергію Лазарєву

Лазарєв зізнавався, що доньку назвали на честь мами. До того ж деякі прихильники його творчості помічають схожість між дітьми та Бєлодєдовою. Сама ж жінка, як і співак, жодного разу не коментували подібні чутки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини