Дружина Володимира Остапчука ховає вагітність під вільним одягом: телеведучий буде багатодітним татусем

Нещодавно відомий український співак, а нині продюсер та актор Михайло Хома, більше відомий під псевдонімом Дзідзьо влаштував презентацію свого нового фільму “Де гроші”, на яку запросив увесь український бомонд. Серед запрошених гостей були Володимир Остапчук з його другою дружиною, юристкою Христиною Горняк. І їхній вихід може спричинити чутки, адже фігура дівчини дуже змінилася.

Дружина Володимира Остапчука вагітна

Дружина Володимира Остапчука ховає вагітність під вільним одягом. Фото з допрем’єрного показу пригодницької комедії-квесту “Де гроші”. Ростислав Ріпка, Олександр Яловега

Пара з’явилася на світському заході, як завжди з блискучим настроєм. Втім, Христина, яка завжди надавала перевагу обтягуючим сукням та образам вільний одяг, що цілком може свідчити про те, що вона очікує на первістка.

Варто відмітити, що декілька місяців тому зіркове подружжя розповіло про те, що вони будують власний маєток, і вже підготували кімнати для дітей телеведучого від першого шлюбу та дітей, які народяться з Христиною. Як тільки зірка повідомив про намір приїхати до будинку, він подав до суду на свою колишню дружину Олену Войченко щодо питання пов’язаного з дітьми. Що саме хоче зробити Володимир невідомо, але його кроки логічні, у випадку боротьби за опікунство.

Володимир Остапчук та Олена Войченко
Дружина Володимира Остапчука ховає вагітність під вільним одягом. Фото з допрем’єрного показу пригодницької комедії-квесту “Де гроші”. Ростислав Ріпка, Олександр Яловега

Нагадуємо, що Володимир Остапчук та Олена Войченко розлучилися два роки тому. Розрив супроводжувався небувалим скандалом. У якості помсти, колишня дружина телеведучого розповіла про усі його зради та нещиро відношення до неї. Також вона звинуватила його у повному ігноруванні дітей і небажанні бачитися з ними.

Схожі новини