“Хитрі очі”: як виглядав Юрій Горбунов в молодості – в мережі з’явилися ексклюзивні архівні фото ведучого

Юрій Горбунов - один із найпопулярніших та найбільш затребуваних українських телеведучих. Цього року він відсвяткував свій 51 день народження. Не зважаючи на вік, його продовжують включати в рейтинги привабливих чоловіків вітчизняного шоубізу, а дехто вважає, що з роками він абсолютно не змінився.

Юрій Горбунов розпочав свою телевізійну кар’єру ще в дев’яностих. Тоді він переїхав з рідної Івано-Франківщини до Києва, де вступив до театрального інститут. Тут же він зустрів свою першу дружину Людмилу, з якою прожив разом цілих 20 років. Однак спільних дітей у пари так і не з’явилося. Прихильники телеведучого саме цей факт називають причиною розриву, хоча сам Горбунов зізнавався, що просто в них з колишньою було різне бачення та розуміння спільного життя.

Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова
Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова

Після розлучення шоумен почав зустрічатися зі своєю колегою Катериною Осадчою, з якою у 2017-му зіграв весілля, а згодом телеведуча та зірка “Світського життя” подарувала коханому двох синів. Сьогодні це подружжя називають чи не найміцнішим та найбільш закоханим серед українського бомонду. Дійсно, судячи з їхніх особистих блогів та інтерв’ю, скандали та конфлікти досить рідко виникають між парою, та й їх вони навчилися вирішувати без зайвих слів та сварок.

Катя Осадча і Юрій Горбунов з синами
Катя Осадча і Юрій Горбунов з синами

У Горбунова та Осадчої навіть є власні фан-акаунти в мережі, які діляться фото та відео їхньої сім’ї. Нещодавно з’явилося на одному з таких з’явився знімок, де Юрій зображений у віці 25 років. Поряд сучасний телеведучий – у 51.

Як виглядав Юрій Горбунов в молодості
Як виглядав Юрій Горбунов в молодості

Коментатори зазначили, що зірка “Танців з зірками” практично не змінився:

  • “Йому дійсно 51? Неймовірно виглядає”;
  • “Здається, у нього такий хитрий погляд. Хоча у свої 25 він був красунчиком”;
  • “Він що раніше гарно виглядав, що зараз. Красивий чоловік такий”, – пишуть користувачі глобальної мережі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини