Було б соромно перед покійним чоловіком: стосунки з яким кавалером Софія Ротару ретельно приховує?

Софія Ротару має безліч знайомих та друзів, адже сценічна діяльність вимагає підтримувати контакти. Втім, у її оточенні можуть бути не тільки сильні і талановиті люди, але й ті, зв'язок з якими може осоромити зірку та заплямувати її репутацію. Хто ж цей чоловік, дружбу з яким вона ретельно приховує?

Співачка Софія Ротару була любов’ю до всього життя кримінального авторитету Алімжана “Тайванчика” Тохтахунова. Зараз Ротару не виступає в РФ через напружені відносини між Москвою та Києвом. З цієї ж причини співачка не відвідує Крим, де в неї, за даними ЗМІ, збудований великий будинок та зареєстровано бізнес.

Що пов’язує Тайванчика та Софію Ротару?

Стосунки з яким кавалером Софія Ротару ретельно приховує

Але у 70-х зірка суперничала зі співачкою Аллою Пугачовою за звання найулюбленішої артистки в Росії. Саме тоді до Ротару залицявся кримінальний авторитет Тайванчик. Він був дуже закоханий у співачку.

Журналісти давно розсекретили тісний зв’язок народної артистки СРСР Софії Ротару та кримінального авторитету Тайванчика. Дружба між співачкою та бізнесменом зародилася ще у 70-ті. Коли чоловік та жінка познайомилися, перший уже мав певний авторитет. Для того, щоб бути ближчими до співачки, Тохтахунов заглядав до неї в гримерку – в руках у нього часто був букет троянд.

Весілля Софії Ротару та Анатолія Євдокименка
Стосунки з яким кавалером Софія Ротару ретельно приховує. Весілля Софії Ротару та Анатолія Євдокименка

Щоб її здивувати, він одного разу зняв на два дні найдорожчий ресторан тільки для Софії та її команди. Алімжан часто відвідував її концерти. Тохтахунов залишав у гримерці Ротару величезні букети.

Пізніше Алімжан Тохтахунов став бізнесменом. Відомо, що коли у нього почалися проблеми із законом, Софія Ротару та Йосип Кобзон виступили на захист Тайванчика. Спочатку їм відмовили, проте потім перевірили бізнесмена, нічого не знайшли та скоротили термін. Тохтахунов згадує цю історію досі. Друзі деякий час спілкувалися після смерті Анатолія Євдокименко, а потім відносини дійшли нанівець. Подейкують, що саме діяльність Тайванчика відштовхнула її від нього.

реклама

Поділіться статтею

Євген Кошовий і Потап

Потап насміхається з постарілого Євгена Кошового з довгою бородою: “А ось і новий Кошик”

Потап продовжує активно підкорює соціальні мережі та ділиться в особистому блозі всіма новинами особистого та творчого життя. Нещодавно на своїй сторінці продюсер і музикант анонсував прем'єру нового треку гурту MOZGI "Новый год". Під композицію в мережі знімають сотні відео, автором з одного з яких став Євген Кошовий.
 Вагітна Настя Каменських

(Фото) Вагітна Настя Каменських більше не приховує живіт та посміхається у всі 32: “Нові здогадки з’явилися”

Настя Каменських. Ця яскрава зірка не раз заявляла про те, що готова до материнства. Артистці вже 34 і її чимала фан-спільнота чекає на гарну звістку про те, що співачка при надії. Невже на шоу "Маска" знаменитість таки зробить це сенсаційне зізнання?
Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.

Популярне

Останні новини