Зіркові подружки впливових політиків: хто окрім Каті Осадчої та Оксани Марченко одружив на собі депутата

Ці дівчата покорили серця тих, хто керував нашою країною. Вродливі, впевнені у собі, популярні - вони легко одружили на собі високопосадовців і не пошкодували про це. Дізнайтеся у матеріалі, хто збирав своєму обранцю обіди на роботу до Верхової Ради України.

Зірки і політики. Статистика говорить, що саме цих персон дуже люблять обговорювати українці. Обидві касти часто потрапляють у скандали, провокують журналістів і полюбляють бути популярними. Шлюби, які укладають знаменитості шоу-бізнесу і ВРУ, часто являють собою справжню термоядерну суміш.

Катерина Осадча

До зустрічі з Юрієм Горбуновим незмінна ведуча “Світського життя” була у шлюбі з Олегом Поліщуком. Колишній Осадчої ще у 1998 році міцно вхопився за мандат, але дружину таки не втримав. Розійшлася пара теледіви та депутата. Та Катя не сумує. Чудового сина подарувала собі та екс-обранцю.

Катя Осадча і Олег Поліщук
Зіркові подружки впливових політиків: Катя Осадча і Олег Поліщук

Христина Лебідь

Ведуча “Нового каналу” кинула оком на віце-прем’єра. Павло Розенко її почуття розділив та став вірним партнером. Закоханий політик одразу взявся за себе і заради обраниці навіть схуд. Втім, на зайві кіло зірка не дивиться, адже для неї її улюблений Паша – справжній ідеал чоловіка.

Павло Розенко і Олена-Христина Лебідь
Зіркові подружки впливових політиків: Павло Розенко і Олена-Христина Лебідь

Анна Гресь

Не тільки шоу “Вечірній Квартал” може похвалитися резидентами-політиками, а ще й проєкт “Мамахохотала”. Роман Грищук, який був у витоків передачі у 2019 році пішов у ВРУ. Анна вже на той момент була його вірною супутницею. Що ж, якщо хочеш бути дружиною генерала, виходь заміж за рядового.

Зіркові подружки впливових політиків: Анна Гресь та Роман Грищук

Оксана Марченко

Екс-ведуча “Україна має талант” віддала своє серце Віктору Медведчуку. Політика навіть не потрібно представляти, настільки його ім’я на слуху. Пара живе душа в душу багато років, а чоловік прийняв у родину сина обраниці від першого шлюбу.

Оксана Марченко і Віктор Медведчук
Зіркові подружки впливових політиків: Оксана Марченко і Віктор Медведчук

Марічка Падалко

Коханий зірки “плюсів” у велику політику подався у 2013 році. Зарекомендував себе, як борець з корупцією. Марічка ж стала надійною опорою обранцю у цій нелегкій справі. Втім, кар’єри депутата для Єгора все одно завершилася.

Зіркові подружки впливових політиків: Марічка Падалко і Єгор Соболєв

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини