Сосєдов розпустив плітки про хворобу Софії Ротару, через що син співачки не витримав та накинувся на критика

Сергій Сосєдов – скандально відомий музичний критик, який славиться своїми доволі різкими висловлюваннями про найіменитіших зірок естради. Найчастіше під його гарячу руку потрапляють Алла Пугачова і Софія Ротару. Цього разу дісталося саме Софії Михайлівні, яка, як стверджує Сосєдов, старається з останніх сил.

Так, Сергій запевняє, що ілюзію вічної краси та молодості створює екран, а якщо побачити Ротару зблизька, то все одразу стане зрозумілим:

“Концертів майже не дає, вже не те здоров’я. Вже пройшло все, все скінчено. Так, вона непогано виглядає. Натягнути обличчя можна, з ним все що завгодно можна зробити. Але неможна поміняти серце, печінку, шлунок, ноги – вони ж зношуються”, – сміливо заявив критик.

Сергій Сосєдов
Сергій Сосєдов заявив, що Софія Ротару хворіє

Стати на захист легендарної артистки поспішив її єдиний син Руслан Євдокименко, який займається концертною діяльністю зіркової матері:

“А хто такий Сосєдов? Смішно. Сосєдов – міль. Нам дуже приємно, що люди хвилюються, але з мамою все добре”, – прокоментував ситуацію Руслан.

Софія Ротару та Руслан Євдокименко
Син Софії Ротару заперечив слова Сергія Сосєдова про хворобу матері

Нещодавно проблеми зі здоров’ям Ротару також спростувала її рідна сестра Ауріка. Вона зауважила, що чутки навколо Софії Михайлівни були завжди – коли співачка була худою, їй приписували туберкульоз, а колись навіть писали, що вона померла:

“Сестра здорова і проживе ще довго. Не знаю, кому все це потрібно, але Софію то заміж видають, то вона хворіє”, – розповідала Ауріка в нещодавньому інтерв’ю Аліні Доротюк.

Молодша сестра Софії Ротару Ауріка спростувала чутки про проблеми зі здоров'ям у співачки
Молодша сестра Софії Ротару Ауріка спростувала чутки про проблеми зі здоров’ям у співачки

Втім, схоже, що недоброзичливці все одно не поспішають їй вірити. Більше цікавого про непросте життя Софії Ротару дізнавайтеся з наступного відео:

Схожі новини