Софія Ротару заважає племінниці будувати кар’єру: для сина і онуків готова на все, інші – “вода на киселі”

Софія Михайлівна неодноразово довела, що вона знаходиться на своєму місці. Професіоналізму артистці не займати. Після смерті чоловіка вона зайняла місце голови сім'ї і також довела, що може тримати все під контролем та направляти домочадців у вірному напрямку. Але за всіма не встежиш.

Тільки-но Соня Кей з’явилася на українській естраді, за нею закріпилося клеймо родички  Софії Ротару, яка за рахунок її авторитету пробиває собі шлях на сцену. І хоча більша частина сім’ї артистки займається творчістю, і відчуває на собі тінь легендарної Ротару, її племінниця страждає від цього найбільше. Дівчина впевнена: зіркова тітка заважає їй будувати творчу кар’єру. Точніше сказати, її успіх на естраді.

Софія Ротару заважає племінниці будувати кар’єру

Софія Ротару заважає племінниці будувати кар’єру

На днях Соня стала гостею нового випуску шоу “Точка М”. У розмові з журналісткою Машею Виноградовою артистка зізналася, що статус племінниці Софії Ротару їй не допомагає, а заважає.

“Я хочу, щоб мене сприймали як особистість. Не як племінницю Софії Ротару, а як Соню Кей. У мене зовсім інша музика, інший стиль. Не хочеться бути прищіпкою до когось”, – розповіла Соня.

Софія Ротару заважає племінниці будувати кар’єру

Тим не менш, не можна сказати що артистка не допомогла племінниці. Ротару тримає власну компанію, яка надає послуги звукозапису та організації. І, звісно, всіма цими послугами перш за все користуються члени її родини. Адже в ній нараховується щонайменше шість артистів.

Варто відмітити, що дівчина зникла з радарів журналістів та телевізійних камер не просто так. Родичка Софії Михайлівни пережила дуже складний період — помер її батько, а згодом були складнощі у шлюбі, про які вона також розповіла в інтерв’ю. Лідія Ротару (сестра Софії Ротару) намагалася допомогти доньці, але сама ледь змогла прийти до тями після важкої втрати. Зараз усі зіркові сестри є вдовами.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини