МастерШеф 11 випуск 14 від 20.11.2021: хто покинув шоу і приготував страву, яка розчарувала суддів

Аматори 11-го сезону кулінарного проєкту на телеканалі СТБ "МастерШеф" продовжують свою боротьбу за головний приз та звання переможця шоу. Дізнайтеся у нашій статті, що саме відбулося в 14-му випуску, і хто назавжди покинув ряди учасників цього разу.

У цьому випуску кулінарам довелося проявити свої таланти не тільки на кухні, але і у мистецтві війни. Так, головною та вирішальною навичкою цього вечора стала стратегія.

Як пройшов випуск?

Учасники були поділені на дві групи, і кожна мала надати суддям по два смаколики. У той же час вони мають найменший стартовий набір та обладнання і не можуть приготувати повноцінну їжу, але вони можуть заробляти необхідні продукти, граючи в ігри.

Кожна пара матиме шість різних тарілок, серед них: ферма, поле (овочі та зерно), ставок (риба), фабрика (посуд для приготування їжі), ринок (обмін продуктами), вежа зла (один трюк). Щоб отримати необхідні інгредієнти, кухарі власнопуч будують свої міста. Спочатку команді потрібно було підготувати амісбуш протягом п’яти хвилин. Якщо суддя Ектор Хіменес-Браво погоджується, учасник отримає дозвіл на будівництво і зможе використовувати вивіску.

Спочатку вони використовували стартовий набір для цієї страви, а потім вони змогли додати інгредієнти, які вони отримали. Команда вибирала для себе найкращу стратегію: збирати інгредієнти, змінюватися або стати їх жахом для колег.

МастерШеф 11 випуск 14 від 20.11.2021: хто покинув шоу

Цього разу студію покинув Міша, який, за думкою глядачів, прекрасно впорався зі своїми завданнями і несправедливо вилетів з проекту.

Хто покинув МастерШеф-11 у 14 випуску від 20.11.2021. Скріншот коментарів під публікацією про результат випуску

Так, глядачі наголошують, що Сашко впорався набагато гірше, але якимось чином суді його не зачепили.

реклама

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Оля Фреймут показала, як підросла її донька від Сергія Притули: красуня Злата взагалі не схожа на маму

Ведуча Оля Фреймут поділилася фотографією зі старшою донькою Златою. Дівчинку теледіва народила від першого чоловіка-англійця, з яким познайомилася під час роботи в Лондоні. Зіркова донька зараз активно веде особистий блог, займається танцями і шукає свою майбутню професію.
Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?

Популярне

Останні новини