Дружина Решетніка у свій день народження залишилася без чоловіка і дітей: Григорій тепер батько-одинак?

Дружина популярного українського телеведучого Григорія Решетніка Христина опинилася на другому кінці планети у свій день народження. Чому молода дівчина святкує найважливіший день у році без трьох синів та коханого чоловіка, дізнайтеся у нашій статті.

Молода дружина популярного українського телеведучого Григорія Решетніка завжди виконувала роль люблячої матері та домогосподині. Саме цій темі вона присвятила особистий мікроблог, який веде у соціальній мережі Instagram. Втім, нещодавно парі довелося помінятися місцями, адже Христина офіційно інфлюенсер.

Дружина Решетніка у свій день народження залишилася без чоловіка і дітей

Так, знаменита мама опинилася на острові Аруба, що на Карибських Островах та святкує свій день народження у гордій самотності, без чоловіка та дітей. Так сталося, що Христину покликали на івент, як впливову публічну особистість в Україні, і вона не змогла відмовити.

Це особливий крок для для зіркової дружини, адже раніше у їхні сім’ї був кар’єристом лише Григорій. Батько трьох хлопчиків тільки радий допомогти дружині. І поки вона насолоджується променями сонця та теплими хвилями океану на іншому кінці планети, він займається піклуванням про трьох маленьких синів.

Кохану він привітав за допомогою соціальних мереж. Він створив публікацію на особистій сторінці в Instagram, в якій написав багато ніжних слів своїй коханій. Вона ж натомість публікує світлини у купальниках на тлі тропічних пейзажів. Певно, зараз Христині заздрить більша частина українських блогерів, які не удостоїлися такої честі, і не змогли відпочити серед однодумців. Коли молода мама повертається з вимушеної відпустки, і як буде святкувати день народження у колі сім’ї, достовірно невідомо, але вона точно розповість про це.

Тим часом ми також вітаємо красуню з її Днем народження.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини