Молода дружина Павліка знайшла винуватця своїх проблем, і це не Созаєва: “Але я вважаю, за її провиною”

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова не припиняє вести боротьбу з Ларисою Созаєвою. Хоча дівчина заявляє про те, що не хоче війни з жінкою, усі наступні її вислови у адресу жінки розпалюють вогонь ненависті аудиторії до неї. Що відбувається і чому Катя вважає Ларису винуватицею усіх її бід?

Не так давно молода дружина Віктора Павліка Катя публічно натякнула на те, що колишня дружина артиста замовила кібер-атаку на блог дівчини. І хоча згодом їй довелося пояснювати, що ніякого підтексту у її повідомленні не було, але у це віриться все менше через наступні її публікації.

Так, Каті вдалося знайти винуватця її проблем, але провину Лариси вона продовжує наполегливо доводити користувачам мережі.

Молода дружина Павліка знайшла винуватця своїх проблем, і це не Созаєва

Одразу після того, як Каті надійшло безліч повідомлень та прохань повернути гроші за рекламу, вона одразу ж знайшла винуватців, і почала боротьбу в соціальній мережі з тими, хто вирішив знищити її бізнес. Також дівчина звернулася до кібер-поліції, щоб знайти людину, яка влаштувала атаку на її клієнтів.

Молода дружина Павліка знайшла винуватця своїх проблем, і це не Созаєва. Скріншот особистої сторінки блогерки

За словами Репяхової, злочинця знайшли, і це не Созаєва. Мовляв, людина знаходиться за кордоном. Але не дивлячись на отримані дані, Катя все одно наполягає на причетності Лариси у цій справі. При цьому деталі розкривати не хоче. Складається дивна картина, яка все менше подобається її підписникам.

Катерина буцімто збирається подавати на Ларису до суду через публічні образливі вислови в її адресу, але при цьому жінка якимось чином допомогла їй знайти кібер-злочинця. І дивлячись на цю допомогу, Репяхова вважає Ларису винною, і здається, безпідставно, адже у її публікаціях не фігурує констатація факту. Тим часом аудиторія Катерини вже просить відчепитися від колишньої дружини Віктора Павліка.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини