Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої, яка оплакує покійного сина співака

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розповіла, що вже підготувала позов до суду на колишню дружину артиста Ларису Созаєву. Дівчина планує стягнути з жінки гроші, але розмір суми замовчує. Що зараз відбувається к родині співака, читайте у нашій статті.

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова впродовж двох тижнів веде боротьбу з колишньою співака Ларисою Созаєвою. Усе почалося з кібер-атаки на сторінку блогерки, в результаті чого постраждала і вона, і її клієнти. Під підозру одразу потрапила екс-дружина виконавця, з якої Репяхова і до того знаходилася “на ножах”. Вона створила публікацію, у якій натякнула на провину Созаєвої в цій справі, і точно не очікувала жорсткої виволочки у відповідь. Так, Лариса не підбирала виразів, за що і отримає в свою адресу позов.

Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої

Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої. Скріншоти особистої сторінки блогерки

Нещодавно на особистій сторінці Каті в соціальній мережі Instagram з’явилося декілька нових публікацій, у яких вона розповіла, що таки збирається стягнути з Лариси кругленьку суму за моральну шкоду. Але розмір стягнення приховала.

Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої. Скріншоти особистої сторінки болгарки

Також вона запевняє, що збирається усі отримані кошти витрачати на благодійність. Зважаючи на таку мету, немає сумнівів, що сума немаленька.

Нагадуємо, що конфлікт між жінками розгорівся з новою силою цієї осені. Предметом розбрату стала квартира, за яку Віктор Франкович обіцяв виплатити кредит. Тепер Лариса має звільнити житло, яке піде з молотка, і натомість отримає квартиру набагато дешевше. Проблема полягає у тому, що саме у ній кімната покійного спільного сина екс-пари.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини