Діти Олега Винника і Таюне: все, що відомо про родину повелителя вовчиць – біографія, фото, цікаві факти

Повелитель вовчиць Олег Винник ретельно протягом усієї своєї кар'єри на українській сцені тримає подробиці особистого життя в секреті. Співак навіть не зізнається, чи має дружину і дітей, хоча неофіційно відомо, що він одружений на Таїсії Сватко, його бек-вокалістці, більш відомій як Таюне.

До популярності в рідній Україні Олег Винник встиг стати зіркою мюзиклів у Німеччині. Туди він вирушив на заробітки згодом після закінчення Канівського училища культури, де познайомився зі своєю майбутньою дружиною Таїсією Сватко. Вони були однокурсниками. За словами одного з колишніх викладачів пари, Олег майже одразу оточив увагою найскромнішу дівчину на курсі, і вона була не проти. Це доводять архівні фото закоханих.

Весілля молоді люди зіграли пишне, розпростерлося воно на два села. На ньому гуляли усі – рідні, друзі, сусіди, вчителі. Гості свята розповідали журналістам, що столи тоді ломилися від їжі, все було весело, традиційно, з короваєм.

Бек-вокалістка і дружина Олега Винника Таюне
Бек-вокалістка і дружина Олега Винника Таюне

Коли Винник перебрався за кордон, за ним згодом поїхала і Тая. Талант допоміг Олегу забезпечити кохану і сина усім необхідним, адже на той момент вони вже стали батьками хлопчика, якого назвали Юліаном. Лише один раз артист обмовився в пресі, що має нащадка. Було це в далекому 2005-му, а сенсацію пощастило почути німецькому виданню. В Україні він на той момент був нікому невідомою людиною.

Юліану Виннику зараз 17, він живе в Берліні, розвиває професійну спортивну кар’єру пловця, входить до складу спортклубу, а також регулярно бере участь у чемпіонатах.

Юліан Винник, син Олега Винника і Таюне

Втім, є підстави вважати, що Олег і Таюне виховують не лише сина. В ефірі шоу “Маска” на питання учасника в костюмі білого Тигра, чи в нього діти, співак чесно відповів:

“Тигренята? Є. Є тигренята”.

Детальніше про таємниче особисте життя виконавця хіта “Вовчиця” Олега Винника в наступному відео:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини