Як виглядав перший коханий Олі Полякової, який виявився тираном: “Була сильна фізична травма”

Оля Полякова — одна з головних артистик сучасної української естради. Прихильники обожнюють виконавицю не лише за її неповторний вокал і творчість, а й за відкритість та щирість — Ольга ніколи не боїться висловити свою думку та завжди відверто розповідає про особисте життя. Про деякі його деталі — читайте далі.
  • Оля Полякова сьогодні — щаслива мама та дружина. Разом із чоловіком, бізнесменом Вадимом Поляковим, співачка виховує двох доньок: Машу та молодшу Алісу. Проте щоб побудувати дійсно щасливу родину артистці довелося пережити не найприємніший досвід у стосунках та сімейному житті.

До зустрічі з Вадимом, який на 15 років старший за дружину, Оля зустрічалася з іншим чоловіком. Зі своїм першим коханням майбутня зірка познайомилася в училищі, тоді їй виповнилося 14 років. Обранець Полякової був на шість років старшим за неї і, як зізнавалася співачка в одному з інтерв’ю, він займався криміналом.

Оля Полякова розорила свого чоловіка
Оля Полякова з чоловіком Вадимом

За словами Ольги, коханий не соромився підіймати на неї руку та всіляко знущався морально:

“Він піднімав на мене руку. У мене навіть була сильна фізична травма. Я про це не говорила мамі (дурепа), замазувала синці. Але з іншого боку, цей досвід вберіг мене згодом: потім я оточувала себе тільки тими чоловіками, які мене люблять, обожнюють”, — відверто зізналася знаменитість.

Маша Полякова госпіталізована повторно
Маша Полякова з донькою Марією

Ім’я та зовнішність колишнього співачка ретельного приховує. Однак нещодавно вона обмовилася, що екс-бойфренд намагався балотуватися у Вінницьку міську раду, зараз він займається власним бізнесом. Однак конкретну особистість чоловіка Полякова знову залишила в таємниці.

Усім жінкам виконавиця радить відразу тікати від того чоловіка, який хоча б рад наважився підняти руку. За її словами навіть невеликі стусани в майбутньому можуть обернутися на стусани ногами та кулаками. Більше Оля ніколи не наступала на ці граблі й зараз щаслива з того, що знайшла у собі сили припинити ті стосунки і знайти дійсно достойного чоловіка та батька своїх дітей.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини