Оля Цибульська вийшла в люди в прозорих штанях і засвітила все, що нижче пояса: “Зніміть це негайно”

Останнім часом ім’я Олі Цибульської як ніколи на слуху. Причиною такої популярності стали невщухаючі чутки про роман з Дзідзьо. Подейкують, співачка навіть причетна до його розлучення зі Славією, яка натякала на це в різних інтерв’ю.

Початок цим пліткам поклали недвозначні дуетні хіти Олі і DZIDZIO, в котрих вони співають про те, що може між ними щось і було, але знають про це лише вони. За словами Slavia, їй було неприємно бачити, як Цибульська фліртує з її чоловіком на очах у всієї країни. Ба більше, зірка заявила, що Ольга взагалі дозволяє собі на сцені все, що попало.

Дзідзьо відповів на чутки про роман з Олею Цибульською
Цибульську підозрюють у романі з Дзідзьо

У свій захист героїня нашої сьогоднішньої статті запевняє, що ні про які романтичні стосунки з Дзідзьо і мови йти не може, насправді їх поєднують суто дружні і робочі взаємини. Але навмисне щось комусь доводити Оля не збирається і впевнено заявляє, що плювати вона хотіла на подібні чутки.

Відволікти увагу публіки від постійних обговорень неіснуючого роману між нею і  DZIDZIO Цибульська вирішила доволі екстравагатним образом, який обрала для концерту “Музична платформа України”.

Артистка вийшла на сцену в бежевому костюмі з двох деталей – корсетного верху, що акцентує увагу на декольте, та штанях з прозорої тканини, прикрашеної мереживом і рюшами. В зачісці Ольги можна помітити ніжно-фіолетову квітку.

Коментатори не підбирали слів, оцінюючі образ Цибульської:

  • “Оцінка: зніміть це негайно”;
  • “Така гарна дівчина, а так спаскудила свій вигляд. Стиліста треба замінити!”;
  • “Дивні штани… Білизну видно”;
  • “Жінка, яка не має смаку”;
  • “Додає ваги”;
  • “Ніби вас біля заправки підібрали…”.
Новий образ Олі Цибульської з прозорими штанями розкритикували в мережі
Новий образ Олі Цибульської з прозорими штанями розкритикували в мережі

Схожі новини