41-річна Соломія Вітвіцька вперше після розлучення з екс-чоловіком пішла за покликом серця: “В омут з головою”

Ведуча програми новин на телеканалі 1+1 Соломія Вітвіцька повідомила шанувальникам, що знову кинулася в омут з головою після розлучення з колишнім чоловіком.

Історія кохання Соломії Вітвіцької і Влада Кочаткова починалася казково. Своє весілля закохані зіграли з небувалим розмахом – церемонію одруження вони провели на стадіоні “Олімпійський”, тим часом як на величезних екранах показували романтичний кліп молодят. Та сімейному щастю вічно тривати не судилося – після 8 років разом у Соля і Владислав розійшлися, дітьми вони також обзавестися не встигли.

За словами Соломії, причина розлучення стала несподіванкою навіть для неї:

“Як виявилося, йому було некомфортно бути поруч зі мною, мною – публічною людиною. Я не знала, що йому настільки це дискомфортно”.

Соломія Вітвіцька і Влад Кочатков
Колишній чоловік Соломії Вітвіцької Влад Кочатков

Вперше Вітвіцька почула цю новину від чоловіка в інтерв’ю для “ЖВЛ”. На думку телеведучої, якщо коханий по-справжньому захоплюється своєю половинкою, то йому навпаки має бути гордісно і приємно, що у нього успішна жінка. Залежить це від впевненості чоловіка, і схоже, що обранець Соломії не почував себе достатньо впевнено поруч з нею.

Ставити хрест на особистому житті зірка “плюсів” після розлучення не збирається. Для неї найважливіше – родина і кохання, в яке вона віру не втратила. І поки той самий їй не зустрівся, Вітвіцька не сумує.

В Інстаграмі ведучої ТСН з’явилася серія цікавих фото з Одеси, на котрих вона позує в пальто, сукні і сонцезахисних окулярах, але мокра наскрізь.

“Фото до і після того, як мене накрила хвиля. Я з тих людей, котрі точно можуть в омут з головою. Хоча завжди намагаюся прорахувати наслідки і ризики. Але часом так хочеться не думати, а діяти”, – написала Соломія і отримала у коментарях безліч компліментів.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини