46-річний Джеджула подав на колишню до суду заради компенсації в 1 гривню: відстоює свою честь і гідність

Андрій Джеджула і Юлія Леус одружилися у 2017-му, однак вже через два роки дружина зірки від нього пішла і подала на розлучення. Як запевняє телеведучий, це сталося через її приступ ревнощів – мовляв, хтось не так з ним сфотографувався. Втім, не пройшло і двох місяців, як Юлія повернулася до Андрія і 31 грудня 2019-го вони розписалися вдруге.

Так би мовити другий шлюб пари переповнений гучними скандалами, які розгорталися на очах у всієї країни у соцмережах. Під час вагітності Леус заявила, що Джеджула довів її до такого стану, що в неї мало не стався викидень. Також жінка неодноразово стверджувала, що чоловік дозволяв собі підіймати руку на неї.

Юлія Леус та Андрій Джеджула
Весілля Юлії Леус та Андрія Джеджули

Андрій у свій захист каже, що це неможливо, адже якби він, статний чоловік зростом 192 сантиметри, вдарив мініатюрну вагітну жінку, навряд чи вона б зараз була жива і здорова. При цьому артист не приховує – під час сварок на емоціях говорив багато зайвого.

В інтерв’ю для програми “Зірковий шлях” Джеджула зізнався, що цього разу першим подав на розлучення:

“Я звернувся до адвокатів, і зрозумів, що нам треба це зробити на папері. Поки рік не виповниться дитині, нас не розведуть, є такі встановлені правила. Це жахливо, мене всередині аж якось коробить, і так далі. Я вам чесно кажу. Я не бачу себе в цих стосунках, я вважаю, що буде набагато легше і доньці не бачити цих сварок”.

Андрій Джеджула заявив про зникнення дружини та дочки
Андрій Джеджула і Юлія Леус у пологовому будинку

Ба більше, виявилося, що Андрій і Юлія подали одне на одного взаємні судові позови:

“Я подав позов на відстоювання честі і гідності. Ціна питання – 1 гривня. Вона там теж істерику влаштувала: “Ти на матір-одиначку подаєш”. По-перше, не матір-одиначка, я нікуди не подівся і дитиною займаюся. В тому випадку, якщо вона програє, вона мені має виплатити 1 гривню моральної компенсації. Всі юридичні витрати, тобто оплата адвокатів, судових внесків, всі інші справи – все лежить на мені. Але при цьому у випадку її програшу суд зможе довести, що це неправдива інформація і їй доведеться написати – фейк, неправдива інформація. Ну скільки ж мені можна вислуховувати?”.

Андрій Джеджула вибиває з екс-дружини Юлії Леус моральну компенсацію
Андрій Джеджула вибиває з екс-дружини Юлії Леус моральну компенсацію

Юлія у своєму позові вимагає від Джеджули забезпечення її як матері, поки дочці не виповниться 3 роки. Андрій каже, що дитину повністю забезпечує, а особисто дружині фінансово не допомагає з принципу, і робити цього не збирається, адже публічно вона запевняє, що самодостатня і багато заробляє.

Схожі новини