Переможниця Холостяка-9 Даша Квіткова зробила пластичну операцію на ніс і показала результат: Добринін вражений

Обранийця головного героя дев’ятого сезону романтичного реаліті-шоу “Холостяк” Нікіти Добриніна Даша Квіткова повідомила, що зробила пластичну операцію на ніс. Зірковим хірургом, який виправив кути та певні недоліки на обличчі зіркової дружини став Едгар Камінський, колишній чоловік популярної співачки Слави Камінської, яка завдячує йому своєю бездоганною красою.  Свого часу лікар провів безліч операцій на обличчі артистки, а згодом вирішив розлучитися з нею саме через її любов до пластики.

Даша Квіткова зробила пластичну операцію на ніс

За словами Даші, підписники навіть і не помітять змін, яке зазнало її обличчя. Мовляв, вона не виправляла його кісткову структуру, але прибрала ямку, яка порушувала естетичний вигляд носу.

Даша Квіткова зробила пластичну операцію на ніс

Підписники позитивно відреагували на зміни в зовнішності Даші, які по факту, навіть не будуть помічені.

“У мене була ямка на носику, яку я завжди заповнювала в косметологічній клініці (це одразу відповідь на питання, чому ви її ніколи не помічали). Не раз вам про це розповідала, до речі. Мене ніс влаштовував, але часто заповнювати ямочку не можна було”, – пояснила Квіткова.

Таким чином Даша вирішила назавжди закрити питання з цим недоліком і більше не звертатися через нього до косметологів.

Імовірніше за все, Едгар працював з хрящами. Так як операція пройшла успішно, Даша поквапилася похизуватися результатом, який дійсно може здивувати. Руки хірурга виконали неймовірно якісну роботу і заслуговують лише компліментів.

Схожі новини