Доньку Оксани Марченко і Медведчука видворили зі Швейцарії, де вона мала вчитися: розплачується за гріхи батьків

У мережі з'явилася інформація стосовно доньки Оксани Марченко та Віктора Медведчука, яка не може поїхати вчитися у Швейцарію. Що сталося в сім'ї, дізнайтеся в нашій статті.

Як відомо, у популярної української телеведучої Оксани Марченко є двоє дітей від різних шлюбів. Син Богдан народився від бізнесмена Юрія, а Дарина роками згодом від Віктора Медведчука. Хлопець знайшов спільну мову з вітчимом і зблизився з ним настільки, що навіть назвав свого сина у його честь.

Нагадуємо, що 2021-го Оксана Марченко вперше стала бабусею. В неї народився онук Віктор.

Доньку Оксани Марченко і Медведчука видворили зі Швейцарії

Доньку Оксани Марченко і Медведчука видворили зі Швейцарії

Минулий рік став дуже непростим для сімейства Віктора Медведчука, яке отримало багато підозр та осуд від українців. Оксана всіляко намагалася відбілити репутацію родини, але навіть релігійні супостати не змогли переконати народ у тому, що вони не злодії. Але цькування сімейства не припиняється, і на цей раз на собі це відчула Дарина Медведчук, яка цього року вступила до Женевського університету і планувала приїхати до Швейцарії. Дівчина отримала учбову візу, але за декілька днів до подорожі документи анулювали і дівчина не може потрапити в освітній заклад.

Доньку Оксани Марченко і Медведчука видворили зі Швейцарії

“Західний світ і тут проявився”, — коментує Віктор, невдоволений тим, у яку ситуацію потрапила його донька.

З Дариною вчинили таким чином нібито через те, що вона похресницню Володимира Володимировича Путіна. Але прямих доказів того, що саме це є причиною того, що вона є не в’їзною у Швейцарію немає.

Тільки аудиторії цікаво, чому невдоволений заходом Медведчук збирався давати освіту своїй доньці у європейській державі.

реклама

Поділіться статтею

Володимира Ярославського пограбували серед білого дня

Суддю МастерШеф Ярославського пограбували серед білого дня: втрачені не тільки гроші, але й дещо цінніше

Відомий український шеф-кухар Володимир Ярославський втратив гроші та документи через грабіжників. Що сталося, дізнайтеся деталі в нашій статті.
Як виглядає колишня Андрія Данилка

Як виглядає колишня Данилка, яка перевершила маму Сердючки Інну та зізналася близькості з зіркою: “Я була закохана”

Особисте життя Андрія Данилка настільки засекречено, що фанати певний час навіть сумнівалися і його орієнтації. Втім, поступово виходить правда про його стосунки з жінками.
Тіна Кароль привселюдно впала за кулісами під час концерту

36-річна Тіна Кароль вже не контролює себе? Співачка простягнулася за кулісами під час концерту (Відео)

До мережі потрапив ролик, у якому українська поп-діва Тіна Кароль гепнулася за кулісами під час концерту. Що сталося, дізнаєтеся в нашій статті.
Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак

59-річний Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак “хвойдою”: продюсер більше не добирає слів стосовно співачки

Про конфлікт Ігоря Кондратюка та Ані Лорак відомо вже давно, але на цей раз продюсер навіть не добирає висловів стосовно російської знаменитості.
Мартиновська зробила сімейне фото з Хіменесом-Браво та розкрила їхні стосунки

Мартиновська зробила сімейне фото з Хіменесом-Браво та розкрила їхні стосунки: донька вважає колумбійця батьком

Відома українська шеф-кухар Ольга Мартиновська розповіла цікаві подробиці про її стосунки з Ектором Хіменесом-Браво. Усі подробиці дізнайтеся наші статті.

Популярне

Останні новини