Зірка “Сніданку з 1+1” Людмила Барбір залишила чоловіка та сина заради Сенічкіна: зимові свята провела з ведучим

Відома українська телеведуча Людмила Барбір засвітилася на українському курорті у компанії партнера Руслана Сенічкіна. Родини зірки поруч не було.

Як відомо, Руслан Сенічкін та Людмила Барбір не тільки колеги, але й близькі друзі. Роман обидва навідріз заперечують. Руслан — затятий холостяк, а Людмила — зразкова дружина та мати.

Знаменитості не заперечують, дозволяють собі не тільки каву разом у перервах між зйомками, але й влаштовують більш грандіозні прогулянки та поїздки у компанії одне одного.

Людмила Барбір залишила чоловіка та сина заради Сенічкіна

І якби не Ольга Сумська і Тоня Матвієнко, глядачі ніколи не дізналися б, що Барбір та Сенічкін разом відпочивали у Яремчі. Так, акторка опублікувала безліч відео, на яких фігурували телеведучі. Варто відмітити, що Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян та Віктор Павлік у тому ж готелі виступали вечорами. Цілком імовірно, що зірок запросили на захід, але жоден з них не відкривав деталей цієї поїздки.

Звичайно, навіть якщо знаменитості зібралися в готелі, щоб заробити грошей, то у відпочинку вони собі не відмовляли. На їхніх сторінках регулярно з’являлися кадри, на яких вони разом насолоджуються кулінарними шедеврами, гуляли разом у парку та шаленіли у коридорах готелю.

На даний момент і артисти, і журналісти активно збирають свої валізи та покидають цю прекрасну місцину. Деякі не забули публічно подякувати власників готелю за теплий прийом.

Також необхідно відмітити, що перебування у Яремчі захопило і Різдво, тому Людмила Барбір, імовірніше за все, не змогла побути з сім’єю у це прекрасне свято.

реклама

Поділіться статтею

Людмила Барбір залишила чоловіка та сина заради Сенічкіна

Зірка “Сніданку з 1+1” Людмила Барбір залишила чоловіка та сина заради Сенічкіна: зимові свята провела з ведучим

Відома українська телеведуча Людмила Барбір засвітилася на українському курорті у компанії партнера Руслана Сенічкіна. Родини зірки поруч не було.
Настя Каменських натякає на вагітність

34-річна Настя Каменських натякає на вагітність, хвацько демонструючи Потапу свій чималий живіт: “Маленьке диво”

Настя Каменських вже давно не приховує, що мріє про дитину. Невже саме 2022 стане поворотним для цієї поп-діви і вона нарешті буде пестити на руках немовля?
Наталія Могилевська витіснила дружину Влада Ями

Зірковий роман з третім зайвим: 46-річна Наталія Могилевська встала між Владом Ямою та його дружиною Ліліаною

0
Популярна українська співачка Наталія Могилевська після усіх чуток про роман з хореографом Владом Ямою встала між ним і його дружиною Ліліаною.
Марічка Падалко показала своїх батьків, з якими знайома Алла Мазур

45-річна Марічка Падалко вперше показала своїх батьків, з якими спілкувалася Алла Мазур: “Татусь сам стиль”

0
Відома українська телеведуча Марічка Падалко провела новорічні свята з родиною і вперше показала своїх батьків фанатам на теплому сімейному фото.
Сніжана Єгорова показала дітей від Антіна Мухарського

49-річна Сніжана Єгорова показала дітей від Антіна Мухарського, яких забрала за кордон: “Дуже схожі на тата”

0
Відома українська акторка, телеведуча і письменниця Сніжана Єгорова переїхала за кордон та показала, як зараз виглядають її діти від Антіна Мухарського.

Популярне

Останні новини