Вагітна Катя Осадча попередила, що в неї знову виросте живіт: 51-річний Горбунов старався і вмовив на дівчинку

Відома українська телеведуча опублікувала кадри, які змусили шанувальники вважати, що вона чекає на четверту дитину. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Минулого року відома українська телеведуча Катерина Осадча стала матір’ю втретє. У знаменитості народився крихітний хлопчик, якого назвали Данилом. Це другий син Юрія Горбунова і, судячи з усього, не останній спадкоємець у родині зірки.

Незадовго до пологів Катерина та її чоловік зізналися, що насправді мріють про дівчинку. Вони довго відтягували момент, коли зможу дізнатися стать дитини, ніби передчували, що на них чекає ще один хлопчик. Але Данилу вони були раді не менше, ніж бажаній маленькій принцесі.

Катя Осадча попередила, що в неї знову виросте живіт

На питання стосовно того, чи збираються вони вагітніти знов, телеведучі відповісти не можуть, що посилює вирогідність появи на світ Горбунової. Тим часом шанувальники намагаються розсекретити цікаве положення зірки, яка на даний момент знаходиться у Тайланді. Родина поїхала відпочивати в азіатську країну і насолоджується теплим океаном та бризом.

Перші кадри з відпочинку наштовхнули фанатів на думку про те, що Катерина вже чекає на дитину. Принаймні такі коментарі можна знайти під її публікацією.

Катя Осадча попередила, що в неї знову виросте живіт. Скріншот коментарів під публікацією Каті

Тим паче, що Осадча сама заговорила про те, що незабаром її фігура збільшиться, наче попереджаючи плітки, що виникнуть дуже скоро. Також варто відмітити, що шанувальники не забули про те, як Юрій Горбунов попросив свою дружину народити йому дівчинку.

Так чи інакше, дуже скоро глядачі дізнаються, чи насправді Осадча має намір виносити дівчинку.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини