43-річний Арсен Мірзоян живе на дві сім’ї в двох різних містах: ось чому Ніна Матвієнко незлюбила чоловіка Тоні

Український співак Арсен Мірзоян створив сім'ю з Тонею Матвієнко, дочкою народної артистки Ніни Митрофанівни Матвієнко, але це не єдина його родина.

Арсен Мірзоян здобув популярність і славу після того, як заявив про свій талант у вокальному шоу “Голос країни”. Раніше жив у Запоріжжі і працював на металургійному комбінаті. На проєкті музикант показав себе як зразковий сім’янин.

Його дружина Анна та сини Влад і Артем вболівали за главу сімейства, не підозрюючи, як “Голос” згодом змінить їхнє життя. Саме там Арсен вперше познайомився з Тонею Матвієнко.

Тоня Матвієнко чи Анна Мірзоян: хто з дружин Арсена заслужив всі компліменти
Колишня дружина Арсена Мірзояна і Тоня Матвієнко

Історія кохання Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна

З першого погляду між ними не виникло ні закоханості, ні симпатії. Ба більше, Мірзоян спочатку навіть не вподобав дочку народної артистки – коли вона зайшла на студію, не привіталася з ним. Втім, згодом Антоніна і Арсен порозумілися та здружилися.

Після завершення проєкту вони не просто продовжили спілкування, а влаштували спільний гастрольний тур містами України, під час якого артисти вперше відчули одне до одного романтичний потяг.

43-річний чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян забрав синів від першого шлюбу
Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян живе на дві сім’ї

Почуття до Матвієнко змусили Мірзояна вирішувати, кого і що обрати – нове кохання, у якому ще немає впевненості, чи дружину, з якою багато чого пережив і має спільних дітей. У програмі “ЖВЛ” співак зізнався, що близько року тримав цю думку в голові. Зрештою зрозумів – має бути чесним, від цього стане краще всім. Так Арсен розлучився і переїхав до Тоні в Київ.

Арсен Мірзоян живе на дві сім’ї

Попри розлучення з першою дружиною Анною, Мірзоян продовжує з нею бачитися, оскільки часто відвідує спадкоємців у Запоріжжі без Антоніни.

Арсен Мірзоян з синами від першого шлюбу
Арсен Мірзоян з синами від першого шлюбу

Ніна Митрофанівна, до речі, не схвалювала стосунки доньки з одруженим чоловіком і навіть намагалася їх припинити. Та серцю не накажеш.

реклама

Поділіться статтею

Зять Ніни Матвієнко Арсен Мірзоян живе на дві сім'ї

43-річний Арсен Мірзоян живе на дві сім’ї в двох різних містах: ось чому Ніна Матвієнко незлюбила чоловіка Тоні

0
Український співак Арсен Мірзоян створив сім'ю з Тонею Матвієнко, дочкою народної артистки Ніни Митрофанівни Матвієнко, але це не єдина його родина.
Як виглядає син програвшого фіналіста Холостячки-2 Дмитра Шевченка

Як виглядає син фіналіста Холостячки-2 Діми Шевченка, якого народила не Злата Огнєвіч: з’явився вже після проєкту

0
Програвший фіналіст 2 сезону "Холостячки" Дмитро Шевченко згодом після завершення проєкту став батьком. Чоловік не сумує без Злати Огнєвіч.
Донька Олі Полякової Маша розповіла правду про зраду її бойфренда

Донька Олі Полякової Маша розповіла правду про зраду її бойфренда та оскандалилася: “З моїм найкращим другом”

Донька Олі Полякової Марія розбурхала мережу відеороликом, який був по-різному трактований користувачами. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.
Анастасію Волочкову вітають з вагітністю

“Це така радість”: 45-річну Анастасію Волочкову вітають з вагітністю від красунчика-молодика, якого вона старша

Балерина Анастасія Волочкова поділилася кадрами зі своїм новим чоловіком. Зірка довго приховувала свого обранця, однак тепер показує його у соціальних мережах чи не щодня.
Катя Осадча попередила, що в неї знову виросте живіт

Вагітна Катя Осадча попередила, що в неї знову виросте живіт: 51-річний Горбунов старався і вмовив на дівчинку

Відома українська телеведуча опублікувала кадри, які змусили шанувальники вважати, що вона чекає на четверту дитину. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Популярне

Останні новини