34-річна Настя Каменських намагалася приховати вагітний живіт і сама себе видала: Потап готується стати татом

Про вагітність Насті Каменських чутки ходять вже не один рік. Однак, артистка не поспішає тішити шанувальників новиною про поповнення. Чи просто приховує його?

Відома українська співачка Настя Каменських, яка з кожним роком стає популярніша і за кордоном, знаходиться у тому віці, коли шанувальники вважають абсолютно нормальним тиснути на неї стосовно материнства. Співачці доводиться ледь не кожного дня чути від фанатів та журналістів запитання про майбутнє поповнення в родині. І якщо раніше артистка сильно дратувалася, то зараз вже ставиться до цього з гумором.

Настя Каменських натякає на вагітність
Настя Каменських намагалася приховати вагітний живіт і сама себе видала

Настя не приховує, що дуже хоче стати матір’ю. Але єдине пояснення, яке вона здатна надати: Господь не дав.

Настя Каменських намагалася приховати вагітний живіт і сама себе видала

Втім, останнім часом її шанувальники постійно помічають неймовірні трансформації тіла, які можуть говорити саме про цікаве положення. Наприклад, нещодавно на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явилася нова світлина, яка була зроблена на відпочинку біля океану. На ній співачка постала у пляжній сукні-сітці, з-під якої проглядався кругленький животик.

Цілком імовірно, що артистка просто наїлася смачних фруктів, але користувачі мережі одразу ж почали підозрювати вагітність, про що й дали знати у коментарях під постом.

Настя Каменських намагалася приховати вагітний живіт і сама себе видала. Скріншот коментарів під публікацією співачки

Як завжди артистка ніяк не відреагувала на запитання та компліменти, а залишила усі висновки фантазії шанувальників, які можна лише позаздрити.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини