Дружина екс-холостяка Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд: “Я на межі…”

Дружина Нікіти Добриніна Даша Квіткова вийшла на зв'язок та розповіла правду про те, що їй доводиться переживати у якості матері. Деталі в статті.

Зіркова пара Нікіта Добриніна та Даші Квіткової вельми цікава аудиторії, адже їхнє кохання зароджувалося на телебаченні, на очах усієї країни. Дівчина, яку обрав холостяк, вирішила не порушувати традиції бути і відкритою перед аудиторією і активно веде акаунт у соціальній мережі Instagram, де розповідає про досвід, який їм з Нікітою доводиться проживати.

Дружина Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд

Микита Добринін і Даша Квіткова
Дружина Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд

Варто відмітити, що цей досвід не завжди позитивний, а Даша не хоче бути нещирою з публікою, тому розповідає і про погані моменти. Так, нещодавно дівчина зізналася, що їй дуже важко, так як маленький Лев не спить ночами.

Дружина Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд. Скріншоти особистої сторінки блогерки

“Я не гратиму в супер ідеальну картинку і розповідати, як все круто, тому скажу прямо: вчора вночі я вже пила Магній В3 антистрес, тому що я вже все, я на межі. У мене текли сльози, бо не спати скільки часу поспіль… Це призводить до того, що твоя нервова система просто руйнується”, – зізналася Даша.

Квіткова розповіла, що тепер дуже розуміє свою матір, а також заявила, що знаходиться на межі нервового зриву.

Нагадуємо, що первісток Даші та Нікіти народився минулого року. Хлопчик приніс велику радість у сімейство, а молодята не стали приховувати цікавого положення, а дали можливість користувачам слідкувати за вагітністю та пологами. Навіть на останніх термінах Даша з’являлася у студії СТБ, щоб повідомити останні новини.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини